شناسهٔ خبر: 63904828 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

زمینه برای حضور پررنگ‌تر مردم استان به ویژه بانوان در عرصه ورزش فراهم شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: اگر در شبکه تلویزیونی به بازیکنان سپاهان بی‌مهری می‌شود به دل نگیرند،سرزندگی این تیم به رغم تمام تلاش‌ها برای از بین رفتن انگیزه طلایی پوشان قابل تقدیر است و امیدوارم درمورد سپاهان با عواطف مردم اصفهان بازی نشود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان شامگاه پانزدهم آذرماه، در آیین تجلیل از مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو، گفت: امشب ۵۴ ورزشکار که در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی شرکت کرده‌اند در این آیین حضور دارند و بی‌شک تمامی آن‌ها برای ما عزیز هستند زیرا تلاش و کوشش قابل توجه و قابل تقدیری داشتند‌.

وی ادامه داد: از کسانی که موفق به کسب مدال شدند تشکر ویژه‌ دارم و خوشبختانه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب توسط ورزشکاران اصفهان به خوبی رعایت شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بیان کرد: برخود لازم می‌دانم از تیم با افتخار سپاهان تشکر کنم. به عنوان یک شهروند هنگامی‌ که بازی تیم سپاهان با الاتحاد را تماشا می‌کردم تلاش آن‌ها را به وضوح دیدم.

جان‌نثاری افزود: اگر در شبکه‌ تلویزیونی به بازیکنان سپاهان بی مهری می شود به دل نگیرند زیرا افتخار اصفهان هستند و سرزندگی این تیم به رغم تمام تلاش‌ها برای از بین رفتن انگیزه طلایی پوشان قابل تقدیر است و امیدوارم درمورد سپاهان با عواطف مردم اصفهان بازی نشود.

جان‌نثاری با اشاره به درخشش بانوان اصفهانی تصریح کرد: ۵۴ ورزشکار به عنوان نماینده اصفهان در هانگژو بودند که موفق به کسب ۱۷ مدال شدند و این مهم بی‌سابقه است، نکته جالب‌تر اینکه از بین این ۱۷ مدال ۱۱ مقام به بانوان اختصاص دارد و این نشان دهنده اهمیت جایگاه بانوان در ایران است، صحبت درخصوص توجه نشدن به بانوان در جمهوری اسلامی یک ظلم است که به کشور ما می‌شود و واقعیت چیزی است که اکنون مشاهده می‌کنید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در خصوص ظرفیت ورزش اصفهان خاطرنشان کرد: تعداد مدال‌آورانی که امشب در این مراسم حضور دارند ۱۱ درصد از آمار کشوری هستند و این درحالی است که سهم استان ۶‌.۵ درصد است، این عدد با سهم ۱۱ درصدی استان اصفهان در حوزه شهادت مشابه است و این نشان می‌دهد که استان در ورزش، مسائل اجتماعی و حتی دفاع مقدس نشاط بی‌نظیری دارد، آفرین بر ورزشکارانی که غیرت، همت، جهاد، تلاش و کوشش از خود نشان دادند.

وی گفت: اصفهان ظرفیت بالایی در حوزه‌های مختلف دارد و باید زمینه لازم برای حضور پررنگ‌تر مردم استان و به ویژه بانوان در عرصه ورزش فراهم شود.

پایان پیام/۶۳۱۳۹/س

نظر شما