شناسهٔ خبر: 63918704 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم

مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو برگزار شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری اصفهان در آیین تجلیل از مدال‌آوران و قهرمانان اصفهانی حاضر در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی هانگژو با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران اصفهانی در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی هانگژو گفت: ورزش اصفهان در این رقابت‌ها ۵۴ نماینده داشت که موفق شدند ۱۷ مدال را کسب کنند، این عملکرد را کجا سراغ دارید؟ ۱۱ نفر از مدال‌آوران اصفهانی خانم بودند که به آن‌ها افتخار می‌کنیم.


محمدرضا جانثاری با بیان اینکه برخی‌ها می‌گویند که در نظام جمهوری اسلامی به خانم‌ها توجه نمی‌شود و این ظلم است، افزود: ۱۱ مدال از ۱۷ مدال کاروان اصفهان را ورزشکاران خانم به دست آورده و این واقعیت نگاه جمهوری اسلامی به ورزشکاران بانو است.

کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
<div id="video-display-embed-code_10527833"><script type="text/JavaScript" src="https://www.iribnews.ir/fa/news/play/embed/4082316/10527833?width=600&height=350"></script></div>


وی گفت: اصفهان تنها ۶ و نیم درصد جمعیت کشور را دارد و عملکرد ورزشکاران اصفهانی در هانگژو نشان دهنده میزان تاثیرگذاری استان در ورزش کشور را نشان می‌دهد.


معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به نام‌گذاری کاروان ایران در هانگژو به نام شهید حججی، تاکید کرد: اصفهان در دوران دفاع مقدس نیز ۱۱ درصد از مجموع شهدای کل کشور را به انقلاب تقویم کرده و مردم این شهر بیش از همه در جهاد و ایثار سخت‌کوش هستند؛ از ورزشکاران و همه زحمتکشان ورزش استان که برای گسترش نشاط در جامعه تلاش می‌کنند، تشکر می‌کنم، ما خدمت‌گزار ورزشکاران هستیم که پرچم ایران را به اهتزار در می‌آورند.


مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان هم در حاشیه این مراسم با بیان اینکه ورزش اصفهان همیشه در سطح کشور پرچم‌دار و سربلند بوده، اظهار داشت: ما در مسابقات آسیایی ۳۶ نماینده و در مسابقات پاراآسیایی ۱۷ نماینده داشتیم که در مجموع ۵۴ ورزشکار، مربی و داور از ورزش اصفهان که این مسابقات حضور داشتند.


جواد محمدی افزود: ما در بازی‌های آسیایی ۶ مدال رنگارنگ را کسب کردیم که تمامی این مدال‌ها توسط بانوان ورزشکار اصفهانی به دست آمده و این نشان دهنده توانایی، عزم و اراده بانوان ایرانی است.


وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با ورزشکاران، یادآور شد: مقام معظم رهبری در دیدار با ورزشکاران از همه خدمت‌گزاران و قهرمانان ورزش کشور تشکر و تمجید کردند و حرکت بانوی ورزشکار اصفهانی در دست ندادن با آن آقای خارجی در زمان توزیع مدال، از جمله نکاتی بود که مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفت.


محمدی افزود: کاروان ایران در مسابقات پاراآسیایی هانگژو نیز خوش درخشید و برای نخستین بار به عنوان نایب قهرمانی این دوره از مسابقات رسید. ورزش اصفهان در این مسابقات ۱۱ نماینده (۶ ورزشکار آقا و ۵ ورزشکار خانم) داشت که همه آن‌ها صاحب مدال‌های رنگارنگی شدند.

مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو + فیلم
مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو
 

نظر شما