شناسهٔ خبر: 63903288 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایمنا | لینک خبر

معاون استانداری اصفهان:

اصفهانی‌ها ثابت کردند در تمام زمینه‌ها سرآمد هستند/ با عواطف مردم در مورد سپاهان بازی نشود

معاون سیاسی، امنیتی استانداری اصفهان گفت: مردمان اصفهان در تمام صحنه‌ها سرآمد هستند، همچنان که در دفاع مقدس، مردم استان نقش موثری ایفا کردند و در ورزش نیز سهم اصفهانی‌ها چشمگیر است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری ایمنا، محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان امشب_ چهارشنبه پانزدهم آذر_ در آئین تجلیل از مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو اظهار کرد: به تمامی کسانی که در این جلسه شرف حضور پیدا کرده‌اند خیر مقدم عرض می‌کنم، امشب ۵۴ ورزشکار که در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی شرکت کرده‌اند حضور دارند و بی‌شک تمامی آن‌ها برای ما عزیز هستند چراکه جهد و کوشش قابل توجهی داشته‌اند.

وی افزود: از کسانی که موفق به کسب مدال شدند تشکر ویژه‌تری دارم و خوشبختانه رهنمودهای رهبر انقلاب توسط ورزشکاران اصفهان به خوبی رعایت شدند.

معاون استاندار اصفهان تصریح کرد: بر خود لازم می‌دانم از تیم با افتخار سپاهان تشکر کنم با اینکه در ورزش تخصص ندارم اما به عنوان یک شهروند هنگامی‌که بازی آن‌ها با الاتحاد را تماشا می‌کردم تلاش آن‌ها را به وضوح دیدم، اگر در شبکه‌ای بی‌مهری می‌شود بازیکنان سپاهان به دل نگیرند چراکه افتخار اصفهان هستند و سرزندگی این تیم به رغم تمام تلاش‌ها برای از بین رفتن انگیزه طلایی پوشان قابل تقدیر است و امیدوارم درمورد سپاهان با عواطف مردم اصفهان بازی نشود.

جان‌نثاری با اشاره به درخشش بانوان اصفهانی تصریح کرد: ۵۴ ورزشکار به عنوان نماینده اصفهان در هانگژو بودند که موفق به کسب ۱۷ مدال شدند و این مهم بی سابقه است، نکته جالب‌تر اینکه از بین این ۱۷ مدال ۱۱ مقام به بانوان اختصاص دارد و این نشان دهنده اهمیت جایگاه بانوان در ایران است، صحبت در خصوص توجه نشدن به بانوان در جمهوری اسلامی یک ظلم است که به کشور ما می‌شود و واقعیت چیزی است که امشب مشاهده می‌کنید.

وی گفت: از ورزشکاران تقاضا می‌کنم احترام پدرومادر خود را حفظ کنند چراکه اگر آن‌ها نبودند این جایگاه توسط شما کسب نمی‌شد، هرچند که باید به دست مربیان و تمامی کسانی که نشاط جامعه و پویایی ورزش کمک می‌کنند بوسه زد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان درخصوص پتانسیل ورزش اصفهان خاطرنشان کرد: تعداد مدال‌آورانی که امشب در این مراسم حضور دارند ۱۱ درصد از آمار کشوری هستند و این درحالی است که سهم استان ۶‌.۵ درصد است، این عدد با سهم ۱۱ درصدی استان اصفهان در حوزه شهادت مشابه است و این نشان می‌دهد که استان در ورزش، مسائل اجتماعی و حتی دفاع مقدس نشاط بی‌نظیری دارد، آفرین بر ورزشکارانی که غیرت، همت، جهاد، تلاش و کوشش از خود نشان دادند.

وی گفت: اصفهان پتانسیل بالایی دارد و باید زمینه لازم برای حضور پررنگ‌تر مردم استان و به ویژه بانوان در عرصه ورزش فراهم شود.

نظر شما