شناسهٔ خبر: 67213093 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

گفتگوی تلفنی علی باقری و عبدالله بن زاید آل نهیان؛

کشور‌های اسلامی برای توقف جنایات صهیونیست‌ها مصمم باشند

سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با وزیر امور خارجه امارات بر عزم کشور‌های اسلامی بر توقف جنایات صهیونیست‌ها در غزه تاکید کرد.

صاحب‌خبر -

گفتگوی تلفنی علی باقری و عبدالله بن زاید آل نهیان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه در گفتگوی تلفنی شیخ عبدالله بن‌زاید آل‌نهیان وزیر امور خارجه امارات متحده عربی پیرامون موضوعات مورد علاقه طرفین و آخرین تحولات غزه رایزنی نمود.

سرپرست وزارت امور خارجه با تبریک عید سعید قربان به دولت و ملت امارات متحده عربی، با اشاره به جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر علیه مردم غزه و فلسطین بیان کرد: لازم است کشور‌های اسلامی‌برای توقف سریع‌تر نسل‌کشی صهیونیست‌ها در غزه و کمک رسانی به مردم مظلوم این منطقه تمامی ابزار‌های در دسترس را به‌کار گیرند.

وزیر امور خارجه امارات متحده عربی ضمن تبریک متقابل عید قربان به دولت و ملت ایران، مجددا شهادت دکتر رئیسی، رییس جمهور و دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه را تسلیت گفت.

شیخ عبدالله بن‌زاید آل‌نهیان با اشاره به نشست اردن پیرامون موضوع فلسطین، ارسال کمک‌های بشردوستانه و اقدامات موثر برای توقف حملات رژیم صهیونیستی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: امارات در تلاش برای توقف جنگ و ارسال کمک‌های بشردوستانه به مردم غزه همه تلاش خود را انجام می‌دهد و این موضوع وظیفه انسانی ماست.

نظر شما