شناسهٔ خبر: 48638633 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

کامبیز ناظریان؛ سرپرست جدید شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

کامبیز ناظریان به عنوان سرپرست جدید شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ معرفی شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری صداوسیما از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ صبح یکشنبه؛ ۱۰ مردادماه، با حضور "غلامعلی رخشانی‌مهر" معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر و ارتباط تصویری و حضور "آرش کردی" مدیرعامل شرکت توانیر، "حاجی رضا تیموری" مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، "ابوذر صالحی" مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شرکت توانیر و جمعی از مدیران ارشد صنعت برق کشور، آیین تودیع و قدردانی از تلاش‌های "حسین صبوری" مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و معارفه "کامبیز ناظریان" به عنوان سرپرست جدید این شرکت، برگزار شد.

"غلامعلی رخشانی مهر" در این آیین با اشاره به تفاوت‌های ویژه پایتخت از نظر وسعت جغرافیایی، تعداد مشترکان و وجود ساختار‌های حیاتی، اجرای طرح‌های بنیادین و زیرساختی اثربخش در مجموعه برق پایتخت در زمان تصدی مدیریت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ توسط "حسین صبوری" را در بهبود فرایند خدمت رسانی به هموطنان شایسته قدردانی دانست.

وی گفت: آثار مثبت این اقدامات در تمامی بخش‌های خدمات مشترکین، بهره برداری، مالی و اداری و سایر بخش‌ها، قابل لمس است و ارائه خدمات در حوزه هوشمندسازی فرایند‌ها و بهره‌گیری از نرم افزار‌ها و دانش تخصصی روز توانسته است نقش موثری در کاهش زمان و افزایش کیفیت ارائه خدمات داشته باشد.

رخشانی‌مهر افزود: مهندس حسین صبوری از بهترین‌های صنعت برق کشور هستند و تغییرات اعمال شده در محل خدمت مدیران لایق این صنعت، زمینه ساز پیشرفت‌های هرچه بیشتر برای آنان خواهد بود. برای مهندس ناظریان هم در زمان تصدی این سمت، آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.

در ادامه این آیین، "حسین صبوری" با قدردانی از همراهی صادقانه و تلاش مثال زدنی همکاران خود در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، برای آنان، صحت و سلامتی و برای "کامبیز ناظریان" آرزوی موفقیت روزافزون کرد.

"کامبیز ناظریان" سرپرست جدید شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز با بیان این که مدیریت و هدایت مجموعه این شرکت توسط "حسین صبوری" منجر به حصول نتایجی ارزنده در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ شده است ضمن قدردانی از همراهی و حمایت‌های وی، برای او در ادامه مسیر خدمت به هموطنان و صنعت برق کشور، آرزوی موفقیت کرد.

برچسب‌ها:

نظر شما