همه‌ی خبرهای امروز
 • امروز ۰۴:۰۲ [جام‌جم آنلاین]

  گفت‌وگوی جام‌جم با مدیر مرکز پژوهش اتحادیه پوشاک تهران

  بازار پوشاک در قُرُق قاچاق

  پوشاک به عنوان یکی از بخش‌های عمده کالای قاچاق در بازار کشورمان شناخته می‌شود که قاچاق گسترده، سبب ضربه شدیدی به تولیدکنندگان داخلی شده است. محمدجواد صدق‌آمیز، مدیر مرکز پژوهش اتحادیه پوشاک، در گفت‌وگو با جام‌جم از چند و چون معضل قاچاق در صنعت پوشاک کشورمان خبر می‌دهد.

 • امروز ۰۲:۴۵ [جام‌جم آنلاین]

  رئیس کل اسبق سازمان توسعه تجارت در گفت‌وگو با جام‌جم مطرح کرد

  توافق تجارت ترجیحی یا رقابت نابرابر با کالای ترکیه

  توافق تجارت ترجیحی کشورمان با ترکیه، همچنان مورد اعتراض تولیدکنندگان داخلی قرار دارد. تولیدکنندگان ایرانی بر این باورند با اجرای توافق تجارت ترجیحی میان ایران و ترکیه، در مقابل تولیدکنندگان این کشور وارد رقابتی نابرابر شده‌اند و با توجه به فعالیت‌ گسترده ترک‌ها در بازار ایران که به نوعی دست بالا را در اختیار گرفته‌اند، ممکن است سهم بازار داخلی را به آنها واگذار کنند. در این زمینه با حمید صافدل، رئیس اسبق سازمان توسعه تجارت کشورمان گفت‌وگو کرده‌ایم.

 • امروز ۰۱:۰۰ [جام‌جم آنلاین]

  بهترین خودروهای دست دومی که می‌توان با 50 تا 70 میلیون تومان خرید

  خودروی خوب با کمترین بودجه

  روزهای آخر سال است و همیشه خرید و فروش خودرو در این ایام رونق بیشتری نسبت به دیگر اوقات سال دارد. بیست و چهارم بهمن در مقاله‌ای با عنوان لوکس‌ترین خودروهای دست‌یافتنی، تعدادی از بهترین ماشین‌های دست دوم بازار در محدوده قیمتی 70 تا 100 میلیون تومانی را به شما معرفی کردیم و در آن به معرفی خودروهایی محبوب و با پرستیژ و بازار مناسب (در حیطه بودجه مد نظر) پرداختیم. این بار می‌خواهیم بازه قیمتی را اندکی بیشتر کاهش دهیم و بهترین خودروهایی را معرفی کنیم که اقشار متوسط جامعه بتوانند به نشستن پشت فرمانشان از همین امروز فکر کنند. از این رو در ادامه به معرفی موارد دست دوم ایده‌آلی با بودجه 50 تا 70 میلیون تومان می‌پردازیم.