سیاسی

[شبکه‌خبر]

دعوت احزاب برای حضور حداکثری پای صندوق های رای جمعه 2 اسفند

سید هادی خامنه‌ای، دبیرکل مجمع پیروان خط امام (ره): همه کسانی که به این انقلاب و سرزمین علاقه و اهتمام دارند باید پای صندوق‌های رای بیایند.

 • تشکیل جلسه فوری شورای تامین استان قم درباره بیماری کرونا/ تماس با وزرای بهداشت و آموزش و پرورش لحظاتی قبل

  علی لاریجانی خواستار شد؛

  تشکیل جلسه فوری شورای تامین استان قم درباره بیماری کرونا/ تماس با وزرای بهداشت و آموزش و پرورش

  رییس مجلس شورای اسلامی درخواست تشکیل جلسه فوری شورای تامین استان قم درباره بیماری کرونا را داد.

 • کالای ایرانی ۲ دقیقه قبل

  انیمیشن/ ویژگی‌های نماینده مجلس؛

  کالای ایرانی

  درآستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی مجموعه انیمیشنی باموضوعات مختلف از ویژگی‌های نمایندگان مجلس منتشر می‌شود. در این قسمت به موضوع استفاده نماینده از کالای ایرانی پرداخته است.

 • درخواست افزایش حقوق را چگونه مطرح کنیم؟ ۴ دقیقه قبل

  درخواست افزایش حقوق را چگونه مطرح کنیم؟

  دریافت دستمزد و حقوق کافی بر اساس توانایی هایتان بخش مهمی از یک شغل است، اما مذاکره در مورد افزایش حقوق می‌تواند استرس زا و ناخوشایند باشد.

 • ۴ دقیقه قبل

  دعوت شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور

  برای حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس

  ­شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کرد.

 • ۵ دقیقه قبل

  حسین شریعتمداری:

  به چه کسانی باید رأی داد؟

  مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا با صراحت اعلام کرده است که مردم ایران باید طعم تلخ گرسنگی را بچشند تا به خواسته‌های ما تن بدهند. ترامپ هم از ضرورت فشار سنگین معیشتی بر مردم ایران سخن می‌گوید.

 • تهران میزبان گفت‌وگوهای ایران، روسیه و ترکیه در مورد سوریه می‌شود ۵ دقیقه قبل

  تهران میزبان گفت‌وگوهای ایران، روسیه و ترکیه در مورد سوریه می‌شود

  معاون رئیس جمهور روسیه در امور غرب آسیا از نشست احتمالی سه کشور ایران، روسیه و ترکیه در تهران برای بررسی اوضاع سوریه خبر داد.

 • ۷ دقیقه قبل

  مهاجرت معکوس با احیای قنات

  احیای دوباره قنوات، بذر امیدی است در دل‌های مردم مرزنشین تا مهاجرت معکوس آن‌ها تضمینی برای امنیت مرزهای کشورمان باشد.

 • تماس رییس مجلس با وزیران بهداشت و آموزش و پرورش درباره کرونا ۷ دقیقه قبل

  تماس رییس مجلس با وزیران بهداشت و آموزش و پرورش درباره کرونا

  رییس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با وزیران بهداشت و آموزش و پرورش، بر لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای اقدامات پیشگیرانه و بهداشتی عاجل در برابر ویروس کرونا تاکید کرد.

 • ۹ دقیقه قبل

  تکذیب حمایت قالیباف از گزینه‌های غیر منتخب در شانا

  سخنگوش شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در گیلان از تکذیب حمایت محمدباقر قالیباف از کاندیدای غیر مورد حمایت شانا در استانها خبر داد.

 • خضریان: امروز برخی مسئولان جنگ اقتصادی را شوخی گرفته اند ۹ دقیقه قبل

  خضریان: امروز برخی مسئولان جنگ اقتصادی را شوخی گرفته اند

  کاندیدای انتخابات مجلس گفت: امروز در شرایط جنگ اقتصادی هستیم اما برخی مسئولان آن را به شوخی گرفته اند.

 • ۱۰ دقیقه قبل

  زنده باد ایران

  اگر بذر خوب بکاری‏، محصول خوب هم برداشت می‌کنی...

 • توصیه رئیس مجلس به ایمن‌سازی مجامع عمومی قم در قبال ویروس کرونا ۱۱ دقیقه قبل

  توصیه رئیس مجلس به ایمن‌سازی مجامع عمومی قم در قبال ویروس کرونا

  علی لاریجانی بر تشکیل فوری جلسه شورای تامین و اتخاذ هر چه سریعتر تصمیمات پیشگیرانه به‌ویژه ایمن‌سازی مجامع عمومی قم در قبال بیماری کرونا تاکید کرد.

 • به چه کسانی باید رأی داد؟ ۱۲ دقیقه قبل

  به چه کسانی باید رأی داد؟

  «حسین شریعتمداری» در آستانه برگزاری انتخابات مجلس، در یادداشتی نوشت: ۱- خدای مهربان بر درجات شهید همت فرمانده لشکر خط‌شکن محمد رسول‌الله‌(ص) بیفزاید، ایشان به رزمندگان توصیه می‌کرد اگر در جریان عملیات و یا بعد از آن، در میدان پراکنده شدید و محل استقرار نیروهای خودی را گُم کردید، نگاه کنید و ببینید، دشمن کدام نقطه را می‌کوبد، آنجا محل استقرار نیروهای خودی است. کاربرد این فرمول فقط در عرصه جنگ نظامی نیست، بلکه در تمامی میدان‌های درگیری با دشمن می‌توان از این فرمول برای شناسایی جبهه خودی استفاده کرد. ۲- این روزها، در گرماگرم انتخابات مجلس شورای اسلامی، هر یک از گروه‌ها و احزاب سیاسی با تابلوها و شعارهای متفاوت به میدان آمده‌اند. این شعارها اگرچه با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند ولی تقریبا تمامی آنها ظاهری مردم‌پسند دارند. در این حالت، اگر قرار باشد که انتخاب نامزدها بر اساس آنچه روی تابلوها نوشته شده و یا در شعارها مطرح می‌شود صورت بپذیرد، احتمال خطا در گزینش نامزدها وجود دارد و برخی از این خطاها می‌تواند نتیجه فاجعه‌باری نیز در پی داشته باشد. از این روی توصیه شده است که در انتخاب نامزدها فقط به تابلوها و شعارها تکیه نشود و -به حق- تاکید شده است که انتخاب‌کنندگان به مواضع و عملکردها‌، سابقه‌ها و هویت واقعی نامزدها نیز توجه داشته باشند و چنانچه تحقیق و بررسی درباره تک تک نامزدها برایشان امکان‌پذیر نیست به کارشناسان مومن و متعهد مراجعه کنند و... ۳- در این میان اما، توصیه و فرمول شهید همت می‌تواند در گزینش نامزدهای صاحب صلاحیت نقش تعیین‌کننده و کار‌سازی داشته باشد. فرمول یاد شده یک گزاره کاملا علمی و منطقی است، چرا که دشمن با شخصیت‌ها و جریاناتی سر جنگ داشته و به آنان حمله می‌کند که حضور و فعالیت آنان را به زیان خود و در تعارض با منافع خویش می‌بیند و در همان حال از شخصیت‌ها و گروه‌هایی حمایت می‌کند که مواضع و عملکرد آنها را با منافع خود همسو و منطبق می‌داند. کجای این واقعیت قابل انکار و یا حتی قابل تردید است؟! حالا فقط با یک نیم نگاه به آنچه طی چند سال اخیر شاهد بوده‌ایم، به وضوح می‌توان دید که دشمنان ایران اسلامی با کدام افراد و جریانات سیاسی بیشترین درگیری و کینه‌توزی را داشته‌اند و در مقابل، از کدام گروه و طیف سیاسی بیشترین حمایت را به عمل آورده‌اند؟! درک این نکته فقط با یک

 • ۱۳ دقیقه قبل

  رهبر معظم انقلاب؛ با مجلس قوی ایران قوی می‌شود

  رهبر معظم انقلاب طی سخنانی درباره اهمیت داشتن یک مجلس قوی نکاتی را متذکر شدند.

 • توصیه رئیس مجلس به ایمن‌سازی مجامع عمومی قم در قبال ویروس کرونا ۱۵ دقیقه قبل

  توصیه رئیس مجلس به ایمن‌سازی مجامع عمومی قم در قبال ویروس کرونا

  علی لاریجانی بر تشکیل فوری جلسه شورای تامین و اتخاذ هر چه سریعتر تصمیمات پیشگیرانه به‌ویژه ایمن‌سازی مجامع عمومی قم در قبال بیماری کرونا تاکید کرد.

 • ۱۵ دقیقه قبل

  شهادت مقام والایی است که نصیب هر کسی نمی‌شود

  رئیس جمهور در دیدار با خانواده شهید اکرمی تاکید کرد: شهادت مقام والایی است که نصیب هر کسی نمی‌شود و خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن همه مردم و انقلاب و نظام دارند.

 • پامپئو خواستار عقب‌گرد برنامه موشکی ایران شد ۱۵ دقیقه قبل

  پامپئو خواستار عقب‌گرد برنامه موشکی ایران شد

  وزیر امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه بدون ارائه توضیحات بیشتر گفت که برنامه موشکی ایران باید به نقطه‌ای برگردد که ایران اجازه دفاع از خودش را داشته باشد.

 • به چه کسانی باید رأی داد؟ ۱۶ دقیقه قبل

  به چه کسانی باید رأی داد؟

  دشمن با شخصیت‌ها و جریاناتی سر جنگ داشته و به آنان حمله می‌کند که حضور و فعالیت آنان را به زیان خود و در تعارض با منافع خویش می‌بیند و در همان حال از شخصیت‌ها و گروه‌هایی حمایت می‌کند که مواضع و عملکرد آنها را با منافع خود همسو و منطبق می‌داند.

 • عجایب تبلیغات انتخاباتی؛ استندآپ کمدی نامزدها از عزا تا عروسی +تصاویر ۱۷ دقیقه قبل

  عجایب تبلیغات انتخاباتی؛ استندآپ کمدی نامزدها از عزا تا عروسی +تصاویر

  تهران (پانا) - تبلیغات انتخاباتی به شلیک گلوله برای استقبال از کاندیداها و عرضه بنزین رایگان رسیده، هرچند همچنان روش‌های سنتی جلب آرا از نمک‌گیر کردن مردم تا شرکت در مراسم عزا و عروسی طرفداران خود را دارد.

 • ۱۱کاندیدای مجلس در لرستان انصراف دادند ۱۷ دقیقه قبل

  ۱۱کاندیدای مجلس در لرستان انصراف دادند

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: با انصراف ۱۱ کاندیدای انتخاباتی مجلس یازدهم در استان طی امروز چهارشنبه، تعداد افراد باقی مانده در میدان رقابت به ۱۸۳ نفر کاهش یافت.

 • میرسلیم :نمایندگان مجلس جلوی کج‌روی‌های دولت را نگرفتند ۱۸ دقیقه قبل

  میرسلیم :نمایندگان مجلس جلوی کج‌روی‌های دولت را نگرفتند

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس با انتقاد از عملکرد نمایندگان مجلس دهم، گفت : نمایندگان مجلس با اختیارات قانونی جلوی کجروی های دولت را نگرفتند.

 • توصیه لاریجانی به ایمن سازی مجامع عمومی قم در قبال کرونا ۱۸ دقیقه قبل

  توصیه لاریجانی به ایمن سازی مجامع عمومی قم در قبال کرونا

  رییس مجلس شورای اسلامی، عصر چهارشنبه در تماس تلفنی با وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، ضمن دریافت آخرین گزارش‌ها و اطلاعات در زمینه دو مورد ابتلای قطعی به کرونا درشهرستان قم، بر اتخاذ تدابیر لازم برای اقدامات پیشگیرانه و بهداشتی عاجل در این خصوص تاکید کرد.