شناسهٔ خبر: 31812650 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

فولام 1 – 2 لیورپول؛ پیروزی دشوار شاگردان کلوپ

لیورپول موفق شد در دیداری دشوار 1-2 فولام را مغلوب کند.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در شبی که موقعیت های خوبی را از دست داد، ممکن است با اشتباه عجیب ویرژیل فن دایک و آلیسون پیروزی را از دست بدهد، اما در نهایت با پنالتی دقایق پایانی جیمز میلنر موفق به غلبه بر فولام و حفظ فاصله یک امتیازی با سیتی شد.

 

اولین فرصت بازی در دقیقه 10 روی حرکت تماشایی رابرتسون و ارسال او به دست آمد اما ریکو با عکس العمل مناسب موقعیت را دفع کرد.

 

در ادامه لیورپول حملات خود را ادامه داد و بعد از خلق یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه 25 به گل اول رسید. ارسال عرضی روبرتو فرمینو در مقابل دروازه فولام به سادیو مانه رسید و او با یک ضربه تمام کننده گل اول تیمش را به ثمر رساند.

 

 

 

دقایقی بعد و روی همکاری لالانا و رابرتسون، لیورپول می توانست به گل دوم هم برسد اما ضربه لالانا با عکس العمل ریکو همراه شد. در دقایق پایانی و علیرغم  مالکیت مرسی سایدی ها، نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و در نهایت لیورپول با برتری 0-1 راهی رختکن شد.

 

لیورپول نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه 55 و روی ارسال یک کرنر کوتاه می توانست به گل دوم هم دست یابد اما ریکو واکنش مناسبی روی ارسال فابینیو برای فن دایک نشان داد.

 

در دقیقه 66 آنگیسا می توانست گل تساوی بخش فولام را به ثمر برساند اما این بار آلیسون بکر با عکس العمل مناسب دروازه لیورول را نجات داد.

 

لحظاتی  بعد لیورپول بهترین فرصت را برای زدن گل دوم داشت اما ضربه سر تماشایی سادیو مانه با بدشانسی این تیم به دیرک دروازه فولام برخورد کرد.

 

 

اما این فرصت سوزی ها در نهایت به ضرر لیورپول تمام شد و در دقیقه 74 و روی پاس به عقب اشتباه ویرژیل فن دایک و تعلل آلیسون، این رایان بابل بود که موفق شد دروازه تیم سابق خود را باز کند.

 

لیورپول بعد از دریافت  گل سراپا حمله شد و خیلی زود می توانست گل دوم را به ثمر برساند اما ضربه محمد صلاح از گوشه محوطه توسط ریکو مهار شد.

 

 

اما لیورپول بالاخره در 80 به گل دوم هم رسید. با خطای ریکو روی مانه، مرسی سایدی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند و جیمز میلنر آن را تبدیل به گل کرد و لیورپول 1-2 از فولام پیش افتاد.

 

در دقیقه 85 لیورپول تا آستانه زدن گل سوم نیز پیش رفت اما ضربه تماشایی واینالدوم با حداقل اختلاف از کنار دروازه فولام به بیرون رفت.

 

در دقیقه 87 محمد صلاح باز هم فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه زمینی او در اختیار ریکو قرار گرفت.

برچسب‌ها:

نظر شما