شناسهٔ خبر: 31813054 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: شما نیوز | لینک خبر

نتیجه بازی لیورپول و فولام

لیورپول در روزی که موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف خلق کرد، توانست ۲-۱ پیروز شود و به صدر برود.

صاحب‌خبر -
به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از نود : لیورپول در مقابل فولام در لندن ۲-۱ پیروز شد و با ۷۶ امتیاز به صدر جدول رفت.

در یکی از بازی‌های روز یکشنبه از هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس، لیورپول در لندن میهمان فولام بود. نیمه اول این مسابقه از آن لیورپول بالای جدولی بود. اما این مسابقه با درخشش ریکو همراه شد و دروازه بان فولام در چندین نوبت ناجی دروازه تیمش شد.

شروع خوب لیورپول در نیمه اول سرانجام باعث شد آن‌ها به گل برسند. در دقیقه ۲۵ اولین گل بازی رقم خورد. پاس خوب فرمینو به مانه رسید و این بازیکن با ضربه‌ای تمام کننده توانست بازی را ۱-۰ به سود تیمش کند. هرچند لیورپول در ادامه نیمه اول فرصت‌های دیگری برای گلزنی داشت، ولی در رسیدن به گل بعدی ناکام بود.

جریان نیمه دوم نیز مشابه نیمه نخست بود. لیورپول علیرغم برتری، میل بیشتری به گل زدن داشت و فولام چاره‌ای جز دفاع نداشت. بعد از خلق چند فرصت، فولام هم خودی نشان داد و روی یک ضدحمله صاحب فرصت خوبی شد که آلیسون واکنش مناسبی نشان داد.
 
نتیجه بازی لیورپول و فولام

چند دقیقه بعد، مانه با ضربه سر تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد. در نهایت لیورپول که قدر فرصت‌ها را نمی‌دانست، مجازات شد. پاس به عقب بلند میلنر با ضربه سر خطرناک رو به عقب فن دایک همراه شد، آلیسون در این صحنه واکنش خوبی نداشت و بابل نهایت استفاده را برد تا بازی ۱-۱ شود.

لیورپول برای جبران گل خورده جلو کشید و مانه این بار هم ناجی تیمش شد، او از حریف پنالتی گرفت و میلنر بود که توانست بازی را ۲-۱ کند تا در نهایت لیورپول با همین نتیجه پیروز میدان شود.

لیورپول اکنون با یک بازی بیشتر و دو امتیاز بیشتر نسبت به سیتی صدرنشین است.

نظر شما