شناسهٔ خبر: 67358975 - سرویس گوناگون
نسخه قابل چاپ منبع: ایپنا | لینک خبر

دروازه‌بان تراکتور پیشنهاد جدی از بلژیک دریافت کرده و ممکن است در نقل و انتقالات تابستانی لژیونر شود.

جانشین بیرانوند نمی‌شوم!

جانشین بیرانوند نمی‌شوم!

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری ایپنا ؛ در شرایطی که شایعات زیادی مبنی بر احتمال پیوستن علیرضا بیرانوند به تراکتور مطرح شده، حسین پورحمیدی تصمیم گرفته موضع سکوت را در پیش بگیرد، اما در این بین هم یک پیشنهاد بلژیکی به دست گلر سرخ پوشان تبریزی رسیده و بعید نیست با موافقت این باشگاه تصمیم به جدایی بگیرد.

به نقل از ورزش سه پورحمیدی که سال موفقی در تراکتور پشت سر گذاشت و با بسته نگه داشتن دروازه‌اش در ۱۸ مسابقه بیشترین کلین‌شیت را در لیگ برتر به ثبت رساند، دو فصل دیگر با سرخ پوشان تبریزی قرارداد دارد، اما پیشنهاد خارجی او شاید منجر به جدایی‌اش شود.

این دروازه‌بان ۲۶ ساله که عملکردش در فصل اخیر موجب شد دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شود، بدون اظهار نظر درباره احتمال حضور بیرانوند در تراکتور، منتظر واکنش باشگاه تبریزی به پیشنهاد خارجی‌اش است.

پورحمیدی طی چهار سال گذشته نمایش موفقی در چارچوب دروازه آلومینیوم اراک و تراکتور داشته ولی بعید نیست در صورت حضور یک گلر در تبریز، او هم بتواند رضایت‌نامه بگیرد و راهی بلژیک شود.

بدون تردید جدایی پورحمیدی و لژیونر شدن او می‌تواند شوک بزرگی به تراکتور وارد کند؛ به ویژه اینکه آنها هنوز با بیرانوند یا گلر دیگری برای حضور در این تیم به توافق نرسیده‌اند و ممکن است با چالش در پست گلری مواجه شوند.

۲۵۷ ۲۵۱

نظر شما