شناسهٔ خبر: 66700265 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

نویدکیا: به یک شرط در مس رفسنجان می‌مانم/ عادت دارم تیمی داشته باشم که برای رتبه‌های بالا رقابت کند

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تراکتور بعد از پنالتی از نظر روحی و روانی اُفت شدیدی کرد و برای ما حس خیلی خوبی بود و توانستیم انرژی بیشتری بگیریم.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان - محرم نویدکیا پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل تراکتور در جام حذفی و صعود به جمع چهار تیم پایانی جام حذفی اظهار داشت: یک مقدار در نیمه اول در بحث تاکتیک مان تغییر ایجاد کردیم. ما در اکثر بازی‌ها از جلو پرس می‌کردیم، اما در این بازی ترجیح دادیم از عقب‌تر پرس کنیم. برنامه‌ریزی کردیم و خواستیم انرژی‌مان را تقسیم کنیم و اجازه دهیم تراکتور مالکیت داشته باشد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم، اما فوتبال خوبی بازی کردیم و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم. سعی کردیم از جلو پرس و از فضا‌های کناری استفاده کنیم. فکر می‌کنم موفق هم بودیم. شاید می‌توانستیم در نیمه دوم به گل برسیم. از آن طرف هم می‌توانستیم بازی را از دست بدهیم، ولی خوشبختانه این اتفاق نیفتاد و توانستیم بازی قابل قبولی انجام دهیم.

نویدکیا تصریح کرد: در وقت‌های اضافه هم در بهترین زمان به گل رسیدیم. بعد از آن نیز طبیعی بود که تراکتور فشار زیادی بیاورد، اما تا جایی که توانستیم سعی کردیم فضای مرکزی را ببندیم و تا حدودی هم موفق بودیم. واقعاً تراکتور بازی قابل قبولی انجام داد، به ویژه در وقت‌های اضافه. ما ریسک زیادی نکردیم و سعی کردیم از گل‌مان محافظت کنیم. خدا را شکر بازی خوبی بود و فکر می‌کنم بازی جذابی را به نمایش گذاشتیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در واکنش به طرح این موضوع که ظاهراً نقطه طلایی بازی گل نشدن پنالتی تراکتور بود و پس از آن روحیه تیم مس هم بیشتر شد، گفت: صحبت شما را قبول دارم، چون از نظر روحی و روانی تراکتور اُفت شدیدی کرد و برای ما حس خیلی خوبی بود و توانستیم انرژی بیشتری بگیریم. حالا اینکه خطا بود یا نه، برایم مهم نیست، اما با نظر شما موافقم.

نویدکیا درباره شایعه جدایی‌اش از مس رفسنجان در پایان فصل و همچنین پرداخت مطالبات بازیکنانش خاطر نشان کرد: در فوتبال همیشه اعتقاد دارم سرمربی موظف است از بازیکنانش دفاع کند. بحث من فقط پول امسال نیست، چون یک مبالغی گرفتیم. مشکل این است که چند بازیکن‌مان از فصل قبل طلبکار بودند و اصرار داشتند این پول را بگیرند. جا دارد از مدیران باشگاه تشکر کنم که خیلی تلاش کردند و امروز طلب سال قبل را دادند و خیال بچه‌ها راحت شد. از این بابت خیلی خوشحالم که از بازیکنانم دفاع کردم.

وی افزود: در مورد سال بعد باید بگویم ما قراردادی با هم داریم. یک بندی هم در قرارداد داریم که اگر باشگاه یا من دوست نداشته باشیم خیلی محترمانه از هم جدا شویم. با مدیران باشگاه صحبت کردم، یک بودجه نرمال باشد، نه پول خیلی زیاد. من مخالف ریخت و پاش زیاد هستم، چون مطمئنم کسی با ریخت و پاش به موفقیت نمی‌رسد. اگر بتوانند یک بودجه نرمال که یک تیم خوب درست کنیم، تأمین کنند امکان دارد درباره آینده با هم بحث کنیم. اگر این اتفاق نیفتد، نمی‌مانم چون من عادت دارم تیمی داشته باشم که برای رتبه‌های بالای جدول رقابت کند. برای نیفتادن رقابت نمی‌کنم، چون خیلی لذتی برای این کار ندارم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در مورد شانس قهرمانی تیمش در جام حذفی اظهار داشت: وقتی تیمی می‌تواند استقلال، تراکتور و پیکان را حذف کند باید برایش احترام قائل شویم. اینکه من بگویم حتماً به فینال می‌رسیم و قهرمان می‌شویم درست نیست. باید واقع‌بینانه صحبت کنیم. باید اول ببینیم بازی ما با آلومینیوم کجاست و بعد درباره آن صحبت کنیم. بچه‌های ما لیاقتش را دارند. از وقتی آمدم آن‌ها تمام تلاش‌شان را می‌کنند. امیدوارم همینطور شانس‌ها را از دست ندهیم و تلا‌ش‌مان را به کار بگیریم تا به مراحل بالاتر برسیم.

انتهای پیام/

نظر شما