شناسهٔ خبر: 63765315 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

احکام هیأت بازرسی انتخابات در شهرستان همدان ابلاغ شد

اعضای هیأت بازرسی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری شهرستان همدان مشخص شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، ظهر امروز اعضای هیأت بازرسی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری شهرستان همدان مشخص شدند.

رئیس هیات بازرسی استان حمید عبدلی را به عنوان رئیس، حمیدرضا قاسمی را به عنوان دبیر و عضو، کمال حسنی را به عنوان عضو و جواد قربانی‌مجد را به عنوان مسئول دبیرخانه هیات بازرسی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستان همدان انتخاب کرد.

فرماندار همدان در نشست با رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان گفت: مبنای کار ما در انتخابات عمل به مر قانون است و باید محور همه امور اجرایی انتخابات عمل به قانون باشد.

مسلم مخفی با بیان اینکه در قانون انتخابات اصلاحاتی صورت گرفته است افزود: برابر آخرین تغییرات قانون و دستورالعمل‌های انتخابات فرایندهای انتخابات را با همکاری خوب هیات نظارت پیش می‌بریم.

وی اضافه کرد: در شهرستان همدان ترکیب هیات اجرایی و اعضای ستاد انتخابات از افراد با تجربه، چابک و کارآمد شکل گرفته که در کیفیت کار ما به منظور انجام امور اجرایی انتخابات بسیار موثر است.

فرماندار همدان تاکید کرد: موضوع مهم پیش روی ما ایجاد زمینه مشارکت حداکثری و سایر مولفه‌های مورد تاکید رهبری در انتخابات است که باید تلاش کنیم با دقت تمام به این فرمایشات عمل کنیم تا شاهد انتخابات پرشور و‌ شکل گرفتن مجلسی در تراز انقلاب باشیم.

حمید عبدلی رئیس هیات بازرسی شهرستان همدان نیز گفت: رسالت هیأت بازرسی انتخابات نظارت بر فعالیت‌های انتخاباتی در مدار قانون است که در این راستا ضمن رصد فرایند انتخابات برای هر شعبه اخذ رای یک بازرس و به ازای هر ۲۰ شعبه اخذ رای یک بازرس ویژه تعیین می‌شود.

پایان پیام/ ۳۱۴۰

نظر شما