شناسهٔ خبر: 62724758 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسکانیوز | لینک خبر

رونمایی از قرارگاه انتخاباتی جامعه اسلامی دانشگاه تهران

قرارگاه انتخاباتی جامعه اسلامی دانشگاه تهران که مزین به نام شهید دیالمه است با حضور اعضای شورای مرکزی این تشکل دانشجویی رونمایی شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز،  قرارگاه انتخاباتی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران که مزین به نام شهید برجسته جهاد تبیین شهید دیالمه است، در نشستی با حضور اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان رونمایی شد.

بیشتر بخوانید: 

دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان مشخص شد
 

علی ربانی زاده مسئول قرارگاه انتخاباتی شهید دیالمه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در این نشست گفت: انقلاب کبیر اسلامی ایران، یک بار دیگر با انتخابات مجلس شورای اسلامی در انتهای سال مواجه می‌شود و این در شرایطی است که مطمئنا چشم بسیاری از دوستان و دشمنان این نظام به این انتخابات دوخته شده است.

وی افزود: حضور پرشور آحاد ملت در انتخابات، دارای موضوعیت است، چرا که دشمنان ما بیش از آنکه از موشک‌های ما بترسند، از پشتوانه مردمی نظام می‌ترسند. مقام معظم رهبری نیز بارها و بارها در بیانات و فرمایشات خود بر اهمیت شور انتخاباتی و حضور در پای صندوق‌های رای تاکید کرده اند و آن را از عوامل عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی دانسته اند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: جامعه اسلامی دانشجویان سال هاست که در عرصه فعالیت‌های سیاسی، نقش‌های مهمی ایفا کرده و با تعیین شاخص‌ها و معرفی افراد اصلح، سعی داشته که این افراد را به مردم بشناساند.

وی افزود: نقش تشکل جامعه اسلامی در انتخابات بسیار پر رنگ‌تر نسبت به سایر فعالیت هاست، زیرا با ورود خود و با تکیه بر مبانی معرفتی و شناختی ومشورت با کسانی که در حوزه سیاست صاحب نظرند، سعی دارد بهترین کاندید را با توجه به شاخص‌ها مشخص کند.

این فعال دانشجویی گفت: جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران همیشه سعی کرده که آزادگی و حریت خود را حفظ کرده و با تکیه بر اندیشه‌های بنیادین خود، بر خلاف بعضی افراد که جناح گرایی و سهم خواهی را در نظر می‌گیرند، با خط کش شاخص‌ها وارد میدان شود و توجهی به قبلیه گرایی برخی افراد نکند.

وی ادامه داد: جامعه اسلامی دانشجویان با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و رجوع به کسانی که ایشان این افراد را دارای بصیرت خوانده اند، راه و مسیر صحیحی را برای جامعه مخاطب خود روشن می‌کند.

مسئول واحد سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه تهران گفت: به همین منظور، قرارگاه انتخاباتی جامعه اسلامی دانشگاه تهران که مزین به نام شهید برجسته جهاد تبیین، یعنی شهید دیالمه می‌باشد، آغاز به کار خود را اعلام میکند. اهداف فعالیت ها، در درجه اول ایجاد شور انتخاباتی، از راه تببین شبهات مربوطه و اعتماد سازی عمومی نسبت به مجلس شورای اسلامی و در درجه بعدی انتخاب فرد اصلح می‌باشد.

مسئول قرارگاه انتخاباتی شهید دیالمه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: قطعا دراین راستا شناخت شاخص‌های کاندیدای اصلح و تببین آن، بررسی نامزدهای انتخاباتی بر اساس این معیارها و ارائه‌ی لیست جداگانه‌ای که بر مبنای شاخص‌های انقلاب و اسلامی، نه حمایت از جریان سیاسی خاص تنظیم خواهد شد، از مهم‌ترین ماموریت‌های قرارگاه انتخاباتی شهید دیالمه خواهد بود.

وی گفت: امید است که این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی، با تلاش و همت عنصر دانشجو، چه در بعد شور انتخاباتی چه در بعد انتخاب اصلح، انتخابات موفقی باشد.

منبع: دانشجو

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما