شناسهٔ خبر: 45955500 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان:

مس رفسنجان مهیای بازی مقابل استقلال است

رفسنجان - سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: سعی کردیم تیم را از لحاظ ذهنی، روانی و تاکتیکی مهیای بازی مقابل استقلال کنیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی یکشنبه شب در نشست خبری پیش از بازی مقابل استقلال با اشاره به انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: امیدوارم با آگاهی، دردشناسی و اقتدار در تمامی ابعاد و زاویه‌ها، کمک در رشد، پویایی و نمو فوتبال کشور با دورنمایی حداقل چهارساله برای کشور شاهد باشیم و به جای بحث‌های شعارگونه امیدوارم عملیات اتفاقاتی که مدنظر فوتبال کشور است، رخ دهد.

وی افزود: هر چهار نفری که در انتخابات ریاست فدراسیون شرکت کرده بودند مورد احترام هستند و به آقای عزیزی خادم تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم فوتبالی عاری از هرگونه بغض و حسد و همراه با سلامتی و رشد و برنامه‌محوری شاهد باشیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با اشاره به دو هفته تعطیلی نیم فصل، افزود: این مقطع را مقطع کوتاهی برای تعطیلی بین دو نیم فصل می‌دانم اما اول قرار نبود تعطیلی دو هفته باشد شاید اگر می‌دانستیم بازی‌ها یک هفته به تعویق می‌افتد زمان استراحت دادن به بازیکنان را بیشتر می‌کردیم. به هر حال شرایط به‌گونه‌ای است که سعی کردیم تیم را از لحاظ ذهنی، روانی و تاکتیکی مهیای بازی کنیم.

جذب ۲ بازیکن جدید

ربیعی به جذب دو بازیکن جدید به نامهای «امینی» و «سلیمانی» اشاره و بیان کرد: جا دارد از بازیکنانی که در نیم فصل اول در خدمت‌شان بودیم و نیم فصل دوم نیستند، تشکر کنم چرا که در مسیری که داشتیم به ما کمک‌های زیادی کردند و برایشان آرزوی موفقیت و بهروزی در ادامه راهشان دارم.

وی گفت: با اضافه شدن امینی و سلیمانی به مجموعه تیم‌مان سعی کردم میانگین سنی را کاهش دهم. اگر نیاز باشد در بازی فردا از این دو بازیکن استفاده خواهیم کرد اما از لحاظ هارمونی و هماهنگی با تیم فاصله دارند.

سرمربی مس رفسنجان درباره بازی با تیم استقلال گفت: تیم پرهوادار استقلال نیازی به تعریف تمجید و بیان سبقه از طرف من ندارد کادر فنی محترمی دارند، بسیار تیم پرمهره و قابل احترام هستند و روندشان در نیم فصل اول روند خوبی بوده و فکر می‌کنم این وقفه‌ای که افتاد به تیم استقلال خیلی کمک کرد و توانستند از اتفاقاتی که بعد از بازی با سپاهان افتاد رها شوند.

ربیعی ادامه داد: فکر می‌کنم بازی سختی است، همیشه بازی در برابر دو تیم پرسپولیس و استقلال سخت است اما تیم ما هم یک عبوری از یک سری موانعی که در ابتدای فصل به‌صورت طبیعی برای هر تیمی که اولین سال حضورش در لیگ برتر است، انجام داده است. تلاش من و مجموعه تیمم این بود که تیم مس رفسنجان را از یک فضای شخصیت دسته اولی و تیمی که برای نیفتادن تلاش می‌کند رها کنم و تیمی در حد لیگ برتر ایجاد کنیم. کار سختی بوده اما فعلاً تا اینجای کار توانستیم تا حدودی تیم را به آرمان‌های ذهنی‌مان با وجود تمام کمبودهایی که در منطقه احساس می‌شود، نزدیک کنیم. الان نیز از لحاظ اعتماد به‌نفس و شخصیت تیم در درجه بهتری نسبت به ابتدای فصل قرار دارد.

به هواداران قول می‌دهم می‌دهم از هیچ کوششی دریغ نکنیم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تلاش من برای مجموعه مس رفسنجان ساختن تیمی از لحاظ شخصیت تیمی و فنی به یک درجه قابل احترام است، نمی‌دانم در این راه چقدر توانستم موفق باشم اما اکثریت اهالی فوتبال، مربیان و کسانی که در لیگ برتر شاغل هستند و لیگ برتر را نقد و بررسی می‌کنند، با من هم عقیده هستند که این تیم توانسته یک تولدی برای شهر رفسنجان و برای مجموعه مس ایجاد کند، امیدوارم بتوانیم در همین روند چه در بازی فردا چه بازی‌های سختی که پیش رو داریم موفق عمل کنیم.

ربیعی افزود: اینکه سطح توقع هواداران بالا رفته این هم طبیعی و هم جای خوشحالی دارد اما واقع‌بینی نباید فراموش شود من این قول را به همه هواداران می‌دهم مانند نیم فصل اول از هیچ کوششی دریغ نکنیم و روند درستی برای تیم ایجاد کنیم.

وی اظهار کرد: این انتظار را دارم توقع بیجا از تیمی که اولین سال حضورش در لیگ برتر است نداشته باشند. هدف ما اول تثبیت در لیگ برتر است. در برنامه‌های بلندمدت هدف ما این است که در سال‌های آینده با رفع خیلی از نواقص شاهد تشکیل باشگاهی مدرن، پویا در حد باشگاه‌های خوبی که در کشور چندین سال سابقه حضور در لیگ برتر دارند، باشیم.

سرمربی مس رفسنجان تصریح کرد: تیم مس رفسنجان و بازیکنان آن شایسته احترام هستند و از هواداران می‌خواهم تا می‌توانند انرژی مثبت به تیم منتقل کنند.

نظر شما