شناسهٔ خبر: 57355475 - سرویس گوناگون
نسخه قابل چاپ منبع: اقتصاد آنلاین | لینک خبر

فال ابجد روزانه یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

صاحب‌خبر -
 • فال ابجد امروز متولدین فروردین
 • فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت
 • فال ابجد امروز متولدین خرداد
 • فال ابجد امروز متولدین تیر
 • فال ابجد امروز متولدین مرداد
 • فال ابجد امروز متولدین شهریور
 • فال ابجد روزانه متولدین مهر
 • فال ابجد روزانه متولدین آبان
 • فال ابجد روزانه متولدین آذر
 • فال روزانه ابجد متولدین دی
 • فال روزانه ابجد متولدین بهمن
 • فال روزانه ابجد متولدین اسفند

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد  یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

فال ابجد امروز ۶ آذر را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

 • فال ابجد روزانه یکشنبه ۶ آذر 
 • فال حافظ امروز یکشنبه ۶ آذر + تفسیر دقیق
 • فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۶ آذر
 • فال تاروت امروز / فال تاروت کبیر روزانه امروز یکشنبه ۶ آذر

فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۶ آذر را می توانید در این قسمت بخوانید

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د آ آ

تعبیر: بخت و اقبال نیک در انتظارتان است پس تلاشتان را بیشتر کنید و برای آنچه که میخواهید بجنگید. فکر های نادرستی در سر می پرورانید که شما را دچار مشکلات خواهند کرد از آن برحذر باشید. فردی در حال فریب دادن شماست اما به زودی به نیتش پی می برید و خودتان را از یک بی‌آبرویی و مشکل دور میسازید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ‌‌د ج ج

تعبیر: مشکلاتی که در زندگی دارید را برطرف خواهید کرد و خوشبختی فراوانی در انتظارتان است. اخبارهایی به دستان می‌رسد که شما را از غم و اندوه می رهاند. خداوند شخصی را برایتان قرار می‌دهد تا زندگی به کامتان شیرین شود اندکی صبور باشید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر: هر آنچه که از دست داده بودید را مجدداً بازخواهد یافت. بدگویی هایی پشت سرتان انجام میدهند اما باید نسبت به آنها به توجه باشید و خودتان را وارد دردسر نکنید چرا که حرف‌هایشان به جایی نخواهد رسید. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز کنید هر چه سریعتر این کار را انجام دهید که ممکن است موقعیت مناسبی را با تعلل از دست بدهید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر: مقصود خوبی ندارید و ممکن است از نظر روحی ضربه شدیدی بخورید پس چه بهتر که از آن صرف نظر کنید. در زندگی کمی صبر و تحمل تان را بالاتر ببرید و اینقدر برای رسیدن به آرزوهایتان بی تابی نکنید خداوند حواسش به شما هست. در نمازهایتان کاهلی می کنید و به همین دلیل مشکلات به سراغتان آمده.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د ج ب

تعبیر: اخبار هایی به دستتان میرسد که مسرت فراوانی برایتان به ارمغان خواهد آورد و به آنکه در آرزویش هستید دست پیدا می‌کنید. شیٕ را گم کرده‌اید که برایتان بسیار باارزش بوده اما در اطراف شماست و به زودی آن را خواهید یافت. برای مشکلی که در زندگیتان وجود دارد از دوستانتان کمک بخواهید آنها مشکلاتتان را برطرف خواهند کرد.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: مقصودتان حاصل می‌شود اما باید کمی صبور باشید چرا که مدت زمان زیادی به طول می‌انجامد اگر قصد دارید وصلتی را انجام دهید تحقیق کنید و بی گدار به آب نزنید که ممکن است دچار مشکلات فراوان شوید. از دوستان ناموافق دوری کنید که زندگیتان مشکل خواهد شد.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ب آ ج

تعبیر: مقصودی که دارید را میسر خواهید کرد و مشکلاتتان برطرف خواهد شد و زندگی روی خوش را به شما نشان می‌دهد. فردی قصد دارد تا برایتان مشکلاتی پدید بیاورد از او بر حذر باشید. به زودی خداوند فرزندی به شما عطا خواهد کرد و یا یکی از نزدیکانتان کودکی زیبا رو بدنیا خواهد آورد.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: آینده خوبی برایتان وجود خواهد داشت و اگر تلاشتان را بیشتر کنید به زودی به هر آنچه که در آرزویش هستید دست خواهید یافت. فردی وارد زندگیتان می‌شود که عشقش را نثارتان می‌کند و از این طریق آرامش فراوانی وارد زندگی‌تان می‌شود.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: ب ج ج

تعبیر: مال و سرمایه ای به دستان می‌رسد که در این زمان راه گشای بسیاری از مشکلاتتان است پس از آن به درستی استفاده کنید. از غرور خود بکاهید و با دیگران با تواضع برخورد کنید تا خداوند بهترین ها را نصیب تان کند. کاری در پیش گرفته اید که با سربلندی پشت‌سر می‌گذارید و سود و منفعت فراوانی را نصیب خود خواهید کرد انشاالله.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: زندگی خوبی در انتظارتان است و غم و اندوهی که دارید برطرف خواهد شد. خداوند شما را به آرزویی که در سر می‌پرورانید خواهد رساند و وصال یار بسیار نزدیک است پس بیتابی نکنید و بیهوده با عجله و شتاب زندگی خود را در جهت نادرست سوق ندهید. معامله ای را آغاز می‌کنید که شما را دچار مشکلات اقتصادی خواهد کرد مراقب باشید.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ آ د

تعبیر: ایام به کام می‌شود و به مراد دل خواهید رسید پس نباید ناامید نباشید و توکلتان بر خداوند باشد. سعی نکنید تا با اعمال نادرست برای خود موفقیت بوجود بیاورید که فقط در چاه خواهید افتاد و مشکلاتتان را دوچندان خواهید کرد.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب ج ج

تعبیر: ممکن است از کسی مقداری پول قرض بگیرید و این کار موجب می شود تا مشکل کوچکی را حل کنید پس نگران نباشید و از این شخص سپاسگزاری کنید. سفری در پیش دارید که در این سفر با فردی آشنا خواهید شد و از نظر احساسی دل به او میبندید. خداوند شما را به اهدافتان خواهد رساند کافی است کمی صبور باشید.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع: tasvirezendegi

برچسب‌ها:

نظر شما