شناسهٔ خبر: 54184977 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

قاتل 19 ساله کمتر از یک ساعت دستگیر و راهی دادسرا شد

فرمانده انتظامی شیراز گفت: قاتلی که بامداد امروز خانمی 25 ساله را به قتل رسانده بود در کمتر از یک ساعت دستگیر و روانه دادسرا شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز  سرهنگ فرج شجاعی، درباره این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره قتل در محله سنگ سیاه شیراز، بلافاصله ماموران کلانتری 13 عباسیه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند که دو نفر خانم که در کوچه در حال تردد بوده‌اند توسط دو جوان با چاقو مورد ضرب و شتم قرار گرفته‌اند و ضاربان که برادر نیز بوده‌اند متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه یکی از مجروحان به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت کرده است، گفت: از همان لحضات اولیه ماموران دستگیری قاتل را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ شجاعی عنوان داشت: ماموران کلانتری 13 عباسیه با اقدامات فنی و تخصصی قاتل 19 ساله را شناسایی و موفق شدند در عملیاتی غافلگیرانه وی را به همراه برادرش(31 ساله) و یک نفر دیگر که به همراه آن دو خانم بوده و در درگیری نقش داشته است دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قاتل در بازجویی اولیه به جرم خود اقرار کرد، اظهار داشت: متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

گفتنی است عامل اصلی درگیری ایجاد مزاحمت فرد قاتل برای مقتول بوده است.

انتهای پیام/ن

نظر شما