شناسهٔ خبر: 51994274 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

فرمانده سپاه البرز:

پاسداری از ارزش‌های دفاع مقدس وظیفه همگانی است

البرز - فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز گفت: امروز پاسداری از ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس و شناساندن آن به جامعه وظیفه ماست.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در دیدار با جانباز سرتیپ دوم پاسدار بهرام محمد نژاد کلده گفت: امروز پاسداری از ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس و شناساندن آن به جامعه وظیفه ماست.

سردار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با جانباز سرتیپ دوم پاسدار بهرام محمد نژاد کلده دیدار کردند.

در این دیدار فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: خانواده‌های شهدا و جانبازان مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آنها باید در برنامه مسئولان قرار بگیرد و ایثار شهدا و جانبازان را سرلوحه‌ی کار خود قرار دهند.

وی هدف از این دیدار را قدردانی از صبر خانواده جانبازان و ادای احترام به آنها دانست و گفت: ایران اسلامی به واسطه فداکاری‌های شهدا و رشادت جانبازان از گزند دشمنان در امان مانده، امروز وظیفه‌ی ماست که علاوه بر قدردان بودن رشادت‌هایشان از نمادها و ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس پاسداری کنیم و آنها را به جامعه بشناسانیم.

این دیدار در منزل جانباز ۹۲ درصد سرتیپ دوم پاسدار بهرام محمدنژاد کلده باز نشسته سپاه کرج انجام گرفت.

گفتنی است در پایان سردار علیرضا حیدرنیا برای همه جانبازان و ایثارگران عزیز خصوصاً برادر جانباز بهرام محمدنژاد کلده آرزوی شفا و سلامتی کردند.

نظر شما