شناسهٔ خبر: 43488802 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: آی‌تی‌‌من | لینک خبر

خرید اعتباری از هایپراستار و فروشگاه‌های ایران مال برای مشتریان بانک آینده ممکن شد

بانک آینده با هدف ارزش‌آفرینی و تنوع هر چه بیش‌تر سبد محصولات بانک؛ طرح جدید خرید اعتباری خود را با عنوان «آینده‌داران»، به مشتریان حقیقی و حقوقی عرضه کرد.

صاحب‌خبر -

آی‌تی‌من- همه مشتریان بانک آینده که دارای انواع سپرده‎های سرمایه‎گذاری از جمله سپرده‌های قرض‌الحسنه (جاری و پس‌انداز)، سپرده‌های بلندمدت شتاب، آینده‌ساز و واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق گسترش فردای ایرانیان باشند، می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه پیشخوان مجازی (abplus.ir)  یا مراجعه به شعب بانک آینده، بر اساس موجودی حساب انتخابی، اعتباری از ۱۰  میلیون ریال تا 100 میلیون ریال، دریافت کنند و با مراجعه حضوری به هایپراستار و فروشگاه‌های طرف قرارداد مرکز خرید بازار بزرگ ایران (ایران‌مال)؛ از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

مدت استفاده از طرح مذکور، از 25 مهر تا 22 آذر‌ماه سال‌جاری است.

در صورت تمایل مشتری به بازپرداخت به‌صورت یکجا از تاریخ 22/09/1399 تا 30/09/1399، امکان بازپرداخت تمامی بدهی؛ برای مشتریان فراهم شده است. بانک آینده اعلام کرده که در صورت عدم تعیین تکلیف توسط مشتری، پس از اتمام مهلت بازپرداخت یکجا، به‌صورت سیستمی بازپرداخت بدهی به‌صورت اقساط از تاریخ 01/10/1399، آغاز می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این طرح می‌توانید به وب‌سایت بانک آینده یا شعب این بانک مراجعه کنید یا با مرکز ارتباط این بانک به شماره 27663200-021 تماس بگیرید.
 


 
 

نظر شما