شناسهٔ خبر: 43496963 - سرویس گوناگون
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه ابتکار | لینک خبر

خرید اعتباری از هایپراستار و فروشگاه‌های مرکز خرید بازار بزرگ ایران (ایران مال) در مرحله دوم طرح «آینده‌داران»

صاحب‌خبر - بانک آینده با هدف ارزش‌آفرینی و تنوع هرچه بیشتر سبد محصولات بانک؛ طرح جدید خرید اعتباری خود را با عنوان «آینده‌داران»، به عموم مشتریان حقیقی و حقوقی عرضه کرد.
همه‌ مشتریان بانک آینده که دارای انواع سپرده‎های سرمایه‎گذاری از جمله؛ سپرده‌های قرض‌الحسنه (جاری و پس‌انداز)، سپرده‌های بلندمدت شتاب، آینده‌ساز و واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق گسترش فردای ایرانیان باشند، می‌توانند از 25 مهرماه امسال، با ثبت‌نام در سامانه پیشخوان مجازی (abplus.ir) یا مراجعه به شعب بانک آینده، بر اساس موجودی حساب انتخابی، اعتباری بین ۱۰ (ده) میلیون ریال تا سقف 100 (یک‌صد) میلیون ریال، دریافت کرده و با مراجعه حضوری به هایپراستار و فروشگاه‌های طرف قرارداد مرکز خرید بازار بزرگ ایران (ایران‌مال) از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.
مدت استفاده از طرح مذکور، از 25 مهر تا 22 آذر‌ماه سال‌جاری است.
درصورت تمایل مشتری به بازپرداخت به‌ صورت یکجا از تاریخ 22/09/1399 تا 30/09/1399 امکان بازپرداخت تمامی بدهی برای مشتریان فراهم شده است. بدیهی است در صورت عدم تعیین تکلیف توسط مشتری، پس از اتمام مهلت بازپرداخت یکجا، به‌صورت سیستمی بازپرداخت بدهی به‌صورت اقساط از تاریخ 01/10/1399 آغاز می‌شود.
برای اطلاعات بیشتر به سایت ba24.ir و یا شعب مراجعه و یا با مرکز ارتباط این بانک به شماره 27663200-021 در تمامی ساعات شبانه‌روز تماس حاصل کنید.

نظر شما