شناسهٔ خبر: 39071064 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری خبر داد

برخورد جدی با واحدهای صنفی متخلف در چهارمحال و بختیاری

شهرکرد- فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از برخورد جدی با واحدهای صنفی متخلف که اقدام به فعالیت در این استان کنند، خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، غلامعباس غلامزاده بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا یک مطالبه عمومی است و نیروی انتظامی با قاطعیت کامل این طرح را اجرا می‌کند.

وی با اشاره به اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، با اعلام تشدید محدودیت‌های تردد از شهروندانی که برای سفر برنامه ریزی کرده‌اند، خواست سفر خود را لغو کنند.

فرمانده انتظامی استان افزود: اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، مستلزم مشارکت و همکاری هموطنان عزیز می‌باشد البته نیروی انتظامی با قاطعیت کامل این طرح را اجرا می‌کند.

وی با بیان اینکه در این طرح فقط ساکنان شهرها اجازه ورود را خواهند داشت، گفت: مسافران و افراد غیربومی، اجازه عبور از کنار گذر شهرها را دارند.

این مقام ارشد انتظامی بر مدیریت سفر از سوی مسافران و بازگشت هر چه سریع‌تر آنها به شهرهایشان تاکید کرد و گفت: از این عزیزان می‌خواهیم در اولین فرصت به محل سکونت خود بازگردند.

فرمانده انتظامی استان به محدودیت سفرهای برون شهری اشاره و بیان کرد: کلیه سفرهای برون شهری قطع می‌شود، البته خودروهای نقلیه باری حامل موادغذایی و سوختی، امدادی، انتظامی، درمانی، اورژانس و آتش نشانی از این موضوع مستثنی خواهند بود.

وی بر فعالیت واحدهای صنفی نظیر نانوایی‌ها، سوپر مارکت ها، فروشگاه‌های مواد غذایی و خوراکی که مایحتاج ضروری و نیاز اولیه مردم را عرضه می‌کنند، تاکید و تصریح کرد: این واحدهای صنفی هرگز تعطیل نمی‌شوند و به شهروندان خدمات ارائه می‌دهند.

وی از توقیف خودرو، جریمه راننده و پلمب واحدهای صنفی در صورت تخلف از قوانین خبرداد و گفت: در صورتی که رانندگان خودروها که ورود آنها به شهرهای غیر محل سکونت ممنوع شده است به این شهرها وارد شوند، مرتکب تخلف شده و تا یک ماه خودروهای آنها توقیف و ۵۰۰ هزار تومان نیز جریمه خواهند شد.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: رانندگان خودروهای متخلف پس از ثبت تخلف، به شهر محل سکونت خود بازگردانده می‌شوند و مراحل بعدی جریمه و توقیف در شهر محل سکونت انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: اصنافی که از این مقررات تخلف کنند برابر قانون محل کسب آنها پلمب خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان گفت: اجرای این طرح که مطالبه عمومی است، مستلزم مشارکت و همکاری هموطنان عزیز می‌باشد و نیروی انتظامی با قاطعیت کامل این طرح را اجرا می‌کند.

نظر شما