شناسهٔ خبر: 33042465 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

جشنواره الگو‌های برتر تدریس برگزار شد

معاون متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه از برگزاری مرحله استانی جشنواره الگو‌های برتر تدریس خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، محمدرضا بسامی، معاون متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: مرحله‌ استانی جشنواره الگو‌های برتر تدریس در دبیرستان دخترانه رضوان ناحیه یک کرمانشاه برگزار شد.

وی افزود: مرحله استانی جشنواره الگو‌های برتر تدریس با حضور چهار نفر از دبیران رشته‌های شیمی و جامعه‌شناسی (دو نفر از هر درس) در بخش حضوری برگزار گردید. در این مرحله از جشنواره برگزیدگان مرحله استانی می‌بایست روش نوین تدریس خود را به‌صورت حضوری (زنده) در حضور ۴ داور این مسابقات اجرا نمایند.

بسامی ادامه داد: در بخش حضوری یک داور بررسی مفاهیم تخصصی، یک داور مبحث تولید محتوا، یک داور وظیفه بررسی سنجش سوالات و نهایتاً داور چهارم وضعیت تسلط و استفاده از تکنولوژی‌های مورد استفاده در تدریس توسطه دبیر در کلاس درس را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

گفتنی است، از مهمترین ویژگی‌های این دوره از جشنواره در مرحله استانی، چینش مراحل اجرای آن برابر مرحله کشوری است و در پایان این رقابت‌ها، دو نفر از چهار نفر به مرحله کشوری که تابستان امسال توسطه دبیرخانه‌های راهبری کشوری دروس شیمی و جامعه‌شناسی برگزار می‌شود، اعزام خواهند شد.

انتهای  پیام/ز

مرحله استانی جشنواره الگو‌های برتر تدریس برگزار شد

نظر شما