شناسهٔ خبر: 32932370 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

با حضور در دفتر وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت؛

دیدار سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران با سلطانی‌فر

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران با وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، مجید رباطی، سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران با حضور در دفتر دکتر مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان با وی دیدار و گفتگو کرد و به شرح کوتاهی از عملکرد سازمان ورزش در حوزه ورزش همگانی و تفریحات ورزشی پرداخت.

وی با اشاره به نگاه مثبت حناچی،‌ شهردار تهران به موضوع ورزش، به برپایی ایستگاه‌های تندرستی در بوستان‌ها، خدمات‌رسانی در مجموعه‌های ورزشی متعلق به شهرداری، برگزاری مسابقات محلات و جشنواره‌های تفریحی-ورزشی اشاره کرد و آن را زمینه‌ساز ترویج سلامتی و نشاط درمیان شهروندان دانست.

رباطی در بخش دیگری از صحبت‌هایش گزارشی از اقدامات سازمان ورزش در برگزاری فعالیت‌های تفریحی ورزشی در ایام ماه مبارک رمضان تحت عنوان جشن رمضان ارائه کرد.

سرپرست سازمان ورزش شهرداری در پایان آمادگی کامل این سازمان را برای همکاری با وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه ورزش همگانی اعلام کرد.

در ادامه این نشست دکتر سلطانی‌فر ضمن خوش‌آمدگویی به سرپرست سازمان ورزش با تأکید بر ضرورت توسعه ورزش همگانی از رباطی دعوت کرد در نشست ماهیانه رؤسای فدراسیون‌های ورزشی حضور یابد.

نظر شما