شناسهٔ خبر: 31853653 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

ضاربان سرباز دو پسر ۱۸ ساله بودند که دستگیر شدند

رئیس پلیس تهران از آمادگی صدرصد نیروی انتظامی در ایام تعطیلات خبر داد و گفت :۲۰۰ ایستگاه پلیس پیشگیری و ۵۰ ایستگاه نوروزی راهور در خدمت مردم هستند.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، سردار رحیمی گفت: در ایام نوروز، ۳۸۴ محله تهران که به ۲۶۰ بلوک تقسیم شده است تحت نظارت شبانه روزی مامورین گشت انتظامی قرار دارند.

وی ادامه داد: در هر یک از این بلوک‌ها ۶ واحد به صورت شبانه روزی اقدام به گشت زنی خواهند کرد.

در این زمینه:

فیلم / اولین مصدوم چهارشنبه سوری ۹۷

مجروحیت سرباز ناجا بر اثر اصابت مواد محترقه

رحیمی با بیان اینکه ۱۷ مبادی ورودی و خروجی تهران تحت کنترل قرار دارد، افزود: بالغ بر ۲۰۰ ایستگاه انتظامی و ۵۰ ایستگاه راهنمایی و رانندگی در ایام نوروز در سطح شهر تهران فعال خواهند بود.

وی با بیان اینکه شهر تهران، ۸۰ درصد مسافر فرست و ۲۰ درصد مسافرپذیر است، گفت: در ۸۰ پارک بزرگ و محل تفرجگاهی تهران ایستگاه پلیس پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: تلاش شده تا امسال با حضور گسترده نیروهای انتظامی، تامین امنیت مردم به بهترین نحو ممکن حاصل شود.

رییس پلیس پایتخت گفت: پلیس راهنمایی و رانندگب با کسانی که حرکات خطرآفرین و سرعت غیر مجاز داشته باشند به شدت برخورد می‌کند و خودروهای متخلف تا پایان تعطیلات نوروز توقیف خواهند شد.

وی با بیان اینکه میزان سرعت در بزرگراه‌های تهران تغییر نکرده است، گفت: حداکثر سرعت مجاز در اکثر بزرگراه‌ها ۸۰ کیلومتر و در برخی بزرگراه‌های کمربندی ۹۰ تا ۱۰۰ کیلومتر است.

سردار رحیمی در رابطه با سرباز نیروی انتظامی که دچار مجروحیت شده بود، گفت: ضاربین این سرباز که دو جوان ۱۸ ساله بودند، دستگیر شده اند.

نظر شما