شناسهٔ خبر: 29472362 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

کودکان و نوجوانان مهارت دوست‌یابی ندارند

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: کودکان و نوجوانان با مهارت دوست‌یابی بیگانه اند و جای این مهارت مهم در تربیت ها خالی است.

صاحب‌خبر -

کودکان و نوجوانان مهارت دوست‌یابی ندارندبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، فاضل نظری، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آیین افتتاحیه بیست و پنجمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان درهمدان گفت: کودکان حق دارند به روش های دیگری زندگی کنند و ما باید به آنها تمام مهارت ها را یاد دهیم.

نظری با بیان اینکه کودکان مهارت کنترل خشم و نه گفتن را ندارند، بیان کرد: اگر کودکان به این مهارت ها آشنا بودند امروز به برخی از مشکلات و گرفتاری ها دچار نمی شدند.

وی بابیان اینکه کودکان و نوجوانان ما مهارت دوست یابی را باید از کجا و چه وقت بیاموزند؟ گفت: جای این مهارت مهم در تربیت ها خالی است.
نظری عنوان کرد: بعضی از هنرها می توانند مهارت ها و اصول تربیتی را به شیوه دیگری به بچه های ما بیاموزند و خلا های آموزشی را پر کنند.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور با بیان اینکه هنر ها به خصوص هنرهای نمایشی می توانند راهگشا باشند، گفت: اگر میخواهیم آینده بهتری داشته باشیم باید سرمایه‌گذاری کنیم چراکه هزینه برای کودکان و نوجوان سرمایه گذاری و نتیجه آن امید برای جامعه است.

 

انتهای پیام/ج

کودکان و نوجوانان مهارت دوست‌یابی ندارند

نظر شما