شناسهٔ خبر: 28941536 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

واکنش قناعتی به خبر کاندید شدن آخوندی برای شهرداری

قناعتی با بیان اینکه شهرداری برابر 3 یا 4 وزارتخانه است،‌گفت: وقتی کسی نمی‌تواند یک وزارتخانه را اداره کند چطور می‌تواند شهرداری را اداره کند.

صاحب‌خبر -
به گزارش افکارنیوز،

ابوالفضل قناعتی در خصوص اخبار منتشره مبنی بر کاندید شدن آخوندی برای شهرداری تهران، گفت: ای کاش آقای آخوندی قبل از استعفا از وزارت راه و شهرسازی در مجلس استیضاح می‌شد و بعد وزارتخانه را ترک می‌کرد.

وی گفت: باید کارهایی که وی انجام داده است برای اعضای شورا و مردم شفاف می‌شد و فرصت‌سوزی‌هایی که در بخش‌های مختلف انجام داده به اطلاع عموم می‌رسید.

قناعتی با بیان اینکه مسکن مهر در دولت قبل ساخته شده بود و با بی‌مهری آخوندی روبه‌رو شد، گفت: در پروژه مسکن مهر هزینه ملی صرف شده است و نباید این طور رها می‌شد، باید نواقص پروژه برطرف می‌شد.

وی با بیان اینکه هیچ زیرساختی را برای مسکن مهر فراهم نکردند تا قابل بهره‌برداری شود، گفت: چندین سال است آقای آخوندی وزیر است چه کاری برای مسکن کرده است.

قناعتی با بیان اینکه آخوندی در زمینه بافت فرسوده نیز هیچ کاری نکرده است، گفت: فقط قرار بود اعتباراتی برای بافت فرسوده ایجاد کند که آن هم با نواقصی همراه است.

عضو سابق شورای شهر تهران، گفت: در حوزه حمل‌ونقل عمومی و در توسعه زیرساخت‌ها هیچ اتفاق مهمی رخ نداده است و آخوندی به تعهدات خود عمل نکرد.

وی با بیان اینکه شهرداری برابر 3 یا 4 وزارتخانه است،‌گفت: وقتی کسی نمی‌تواند یک وزارتخانه را اداره کند چطور می‌تواند شهرداری را اداره کند.

 

نظر شما