شناسهٔ خبر: 26306026 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

دادستان كل كشور :

زمینه‌های نفوذ غربی‌ها را نه تنها در فضای مجازی بلکه در بخش‌هایی از مدیریت اجتماعی کشور دانسته یا نادانسته شاهدیم

خبرگزاری میزان- حجت الاسلام محمدجعفر منتظری گفت: جهاد قوام دین است و پایداری و استقامت دین به جهاد وابسته است؛ جهاد کبیر با قران در عرصه‌های مختلف انجام می‌شودو اکنون در یک عرصه مبارزه هستیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری یکشنبه شب در دیدار با خانواده شهدای قوه قضاییه به مناسبت هفت تیر سالروز شهادت شهید بهشتی و شهدای
حزب جمهوری اسلامی و همچنین گرامیداشت هفته قوه قضاییه در تالار دشت بهشت با استناد به حدیثی از امام علی (ع) درباره جهاد، گفت: جهاد قوام دین است و پایداری و استقامت دین به جهاد وابسته است؛ جهاد کبیر با قران در عرصه‌های مختلف انجام می‌شودو اکنون در یک عرصه مبارزه هستیم.

وی ادامه داد: حضور دشمن امروز در میدان جنگ فرهنگی است که مقام معظم رهبری چند سال قبل به عنوان شبیخون فرهنگی هشدار دادند مانند جنگ در فضای مجازی.

دادستان کل کشور با تاکید بر مجهز شدن در میدانی بزرگ فضای مجازی بیان کرد: اگر در این میدان بزرگ خود را مجهز و مسلح نکنیم از ناحیه تهاجم فرهنگی دشمن قطعا شکست می‌خوریم. متاسفانه زمینه‌های نفوذ غربی‌ها را نه تنها در فضای مجازی بلکه در بخش‌هایی از مدیریت اجتماعی کشور دانسته یا نادانسته شاهدیم.

 

** با گرفتن چند دلار بیشتر به شهروند امریکایی مجوز شکار در شکارگاه ایران می‌دهند
دادستان کل کشور درباره استفاده خارجی‌ها از شکارگاه‌های کشور گفت: یکی از برنامه‌های امریکای جنایتکار ممنوعیت ورود ایرانیان به آن کشور بود؛ امریکا با نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران اینگونه رفتار می‌کند بعد آن آقای مدیر برای اینکه یک شهروند امریکا در آسایش باشد اجازه می‌دهد به ایران بیاید و از شکارگاه ایران در نیشابور و کاشمر شکار کند و این ننگ را انسان به کجا ببرد.
وی با بیان اینکه دادستان کاشمر با شجاعت به این موضوع ورود کرده است و من به او آفرین گفتم، ادامه داد: خودم به این موضوع ورود کردم گفتند، چون در خارج از کشور هستند و دلار بیشتر می‌دهند اجازه دادیم به شکارگاه بروند.
دادستان کل کشور تصریح کرد: ما با مردم امریکا مشکل نداریم، اما اینکه امریکا عناصری را به عنوان شکارچی به ایران بفرستد و جاسوسی کنند همانند اینکه تعدادی به عنوان فعال محیط زیست به ایران فرستادند و جاسوسی کنند که خوشبختانه این افراد شناسایی شدند.
منتظری با بیان اینکه قوه قضاییه ٢١٢ شهید، ٢٦٠٠ جانباز و ١٦٤ آزاده تقدیم انقلاب کرده است، گفت: مراقب باشید و اجازه ندهید تعدادی از خناثان و سرسپردگان غرب بخواهند به کشور نفوذ کنند.

انتهای پیام/

 

نظر شما