شناسهٔ خبر: 67360530 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

احساس تلخ دالیچ بعد از تساوی برابر ایتالیا

سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی از تساوی برابر ایتالیا ناراحت است ولی از عملکرد شاگردانش راضی است.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کرواسی در آخرین بازی خود در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ به مصاف ایتالیا رفت.

کرواسی در این بازی با گل مودریچ پیش افتاد و در آستانه کسب یک پیروزی ارزشمند بود اما زاکانی گل تساوی را در دقیقه ۹۸ برای آتزوری به ثمر رساند تا کرواسی در آستانه حذف از یورو ۲۰۲۴ قرار گیرد.

به نوشته اسپورت، دالیچ در نشست خبری بعد از بازی گفت: احساس تلخی دارم چرا که این تراژدی دو بار برای ما رخ داد. پیش از این در دیدار برابر آلبانی در لحظات پایانی گل تساوی را دریافت کردیم و در دیدار امشب هم دوباره این اتفاق رخ داد و گل تساوی را دریافت کردیم. با این حال تنها می‌توانم به بازیکنانم به خاطر مبارزه و تلاش زیادی که از خود نشان دادند تبریک بگویم. آنها دست به فداکاری زدند و نهایت تلاش خود را به کار گرفتند اما واقعیت این است که این جام، جام ما نیست.

او ادامه داد: ما در نیم نخست بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما در نهایت بدشانس بودیم. خوب مبارزه کردیم اما در لحظات پایانی گل تساوی را دریافت کردیم. در این جام دو پنالتی از دست دادیم و دو بار دروازه ما در لحظات پایانی باز شد. این همه ماجراست.

سرمربی کرواسی درباره شانس صعود گفت: همه چیز در دست ما بود اما اکنون چیزی در دست ما نیست. از همه کسانی که در کنار ما بودند و تیم را تشویق کردند تشکر می‌کنم. من واقعا متاسفم. احساس ناکامی و ناامیدی می‌کنم.

انتهای پیام

نظر شما