شناسهٔ خبر: 67358920 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: آفتاب | لینک خبر

خاطره‌سازی زاکانی از آرزوی روحانی/الان وقت چیدن میوه است

اقتصادنیوز

علیرضا زاکانی گفت: دولت روحانی آرزوی بریکس و شانگهای را داشت. امریکایی ها گفتند مذاکره کنندگان ایران در برجام دقت نداشتند.

صاحب‌خبر -
آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا زاکانی در چهارمین مناظره که از شبکه یک سیما پخش شد، گفت: هیچ راهی نداریم جز اینکه مشارکت کنیم؛ هم مردم را شریک ثروت کشور کنیم و هم امانتدار مردم باشیم و در سیاست بین مردم دیوار نکشیم اقوام و مذاهب را در مقابل هم قرار ندهیم. 

وی گفت: این گل و بوستان که در کشور هست همه را بپذیریم. نمی‌دانم دوستان از چه منظری صحبت می‌کنند؟ نگاه ما این است که همه اقوام و مذاهب تک تکشان عزیز هستند. نمیخواهیم دیوار بکشیم. ولی دوستان ظاهراً میخواهند دیوار بکشند.

وی گفت: دو دهه با بزرگان فساد مبارزه کردم و فهمیدم برخی نمی‌خواهند چیزی سر سفره مردم بیاید. ما باید ملت را بیاوریم سر سفره اقتصاد کشور. برای مستاجران و همچنین صاحب خانه شدن مردم برنامه دارم.
 
زاکانی ادامه داد: حرف‌های تفرقه انگیز نزنیم؛ وحدت آفرین حرف بزنیم. بین مردم دیوار نکشیم. هم باید قدرت اقتصادی مردم را بیشتر کرد و هم به وحدت و انسجام کمک کرد.

وی گفت: کسی جلوی برجام را نگرفته؛ ما اتفاقا دنبال اجرای برجام هستیم، چون ما سهم خود را انجام داده ایم، ولی آن‌ها انجام نمیدهند؛ خیانت کرده اند و آتش زده اند. علتش هم این بود که خود آن‌ها گفتند کسانی که از ایران با آن‌ها مذاکره کردند دقت لازم را نداشتند.

 وی ادامه داد: الان وقت چیدن این میوه‌های اساسی است؛ به حرف خودمان را سرگرم نکنیم. با یارانه طلا مردم را در ثروت کشور شریک می‌کنم.

نظر شما