شناسهٔ خبر: 67358382 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: اقتصاد نیوز | لینک خبر

زاکانی مقابل برجام کوتاه آمد؟/عده‌ای به دنبال دیوارکشی میان مردم‌اند

اقتصادنیوز: علیرضا زاکانی گفت: کسی جلوی برجام را نگرفته؛ ما اتفاقا دنبال اجرای برجام هستیم چون ما سهم خود را انجام داده ایم ولی آنها انجام نمی دهند.

صاحب‌خبر -

به گزارش اقتصادنیوز، علیرضا زاکانی در چهارمین مناظره که از شبکه یک سیما پخش شد، گفت: هیچ راهی نداریم جز اینکه مشارکت کنیم؛ هم مردم را شریک ثروت کشور کنیم و هم امانتدار مردم باشیم و در سیاست بین مردم دیوار نکشیم اقوام و مذاهب را در مقابل هم قرار ندهیم. 

وی گفت: این گل و بوستان که در کشور هست همه را بپذیریم. نمی دانم دوستان از چه منظری صحبت می کنند؟ نگاه ما این است که همه اقوام و مذاهب تک تکشان عزیز هستند. نمیخواهیم دیوار بکشیم. ولی دوستان ظاهراً میخواهند دیوار بکشند.

وی گفت: دو دهه با بزرگان فساد مبارزه کردم و فهمیدم برخی نمی خواهند چیزی سر سفره مردم بیاید. ما باید ملت را بیاوریم سر سفره اقتصاد کشور. برای مستاجران و همچنین صاحب خانه شدن مردم برنامه دارم.

زاکانی ادامه داد: حرفهای تفرقه انگیز نزنیم؛ وحدت آفرین حرف بزنیم. بین مردم دیوار نکشیم. هم باید قدرت اقتصادی مردم را بیشتر کرد و هم به وحدت و انسجام کمک کرد.

وی گفت: کسی جلوی برجام را نگرفته؛ ما اتفاقا دنبال اجرای برجام هستیم چون ما سهم خود را انجام داده ایم ولی آنها انجام نمیدهند؛ خیانت کرده اند و آتش زده اند. علتش هم این بود که خود آنها گفتند کسانی که از ایران با آنها مذاکره کردند دقت لازم را نداشتند.

وی ادامه داد: : الان وقت چیدن این میوه‌های اساسی است؛ به حرف خودمان را سرگرم نکنیم.

نظر شما