شناسهٔ خبر: 67358824 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: تابناک | لینک خبر

پایان گروگان‌گیری ۶ ماهه دختر ۲۰ ساله

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از پیدایش دختر ۲۰ ساله که ۶ ماه پیش توسط فردی به گروگان گرفته شده بود خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش «تابناک» به نقل از سردار سعید مطهری زاده اظهارکرد: حدود ۶ ماه پیش یکی از اهالی روستای قاضی شهرستان مانه و سملقان به پاسگاه مراجعه و از دزیده شدن دختر ۲۰ ساله شان خبر دادند که بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران پاسگاه اقدامات اطلاعاتی و فنی خود را آغاز کردند، افزود: متاسفانه علی رغم تلاش مستمر و بی وقفه ماموران دختر ربوده شده را پیدا نکردند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با بیان اینکه در این مدت به صورت مداوم پیگیری های انتظامی و قضائی انجام می شد اضافه کرد: نهایتا ماموران با رصدهای اطلاعاتی خود دریافتند که این دختر مدتی را در تهران و پس از آن در شهرستان شیروان نگهداری می شد که همین موضوع باعث شد تا اقدامات اطلاعاتی با جدیت بیشتری دنبال شود.

وی ادامه داد: روز گذشته فرد گروگان گرفته شده از فرصت کوتاهی که در اختیار داشته استفاده کرده و توسط گوشی تلفن همراه گروگان گیر به خانواده اش محل نگهداری خود را اطلاع می دهد.

سردار مطهری زاده گفت: نهایتا با سرعت عمل ماموران محل مورد نظر شناسایی و گروگان بعد از ۶ ماه زندانی بودن در چنگال این فرد شیطان صفت آزاد و به آغوش خانواده برمی گردد.

وی با بیان اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد خاطر نشان کرد: متهم با ترفند دعوت به بازیگری برای فیلم های سینمایی این دختر را اغفال و در نهایت وی را به گروگان گرفته بود.

نظر شما