شناسهٔ خبر: 67358623 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

امید ما برای تغییر ایران به دستان و بازوان پرتوان مسعود پزشکیان است

قائم مقام ستاد کشوری دکتر مسعود پزشکیان‌ با بیان اینکه، ارومیه مبدا و منشا زلزله‌ای بنام پزشکیان است گفت: پزشکیان دل‌ داده‌ی دریاچه اورمیه است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار ایلنا، جواد آذری جهرمی در همایش حامیان پزشکیان در آذربایجان غربی گفت: در هفته های اخیر شاهد زمین لرزه‌ای بنام پزشکیان بودیم که مبدا و منشا آن ارومیه بوده است.

وی با بیان اینکه، بسیاری انتظار ایجاد چنین موجی توسط پزشکیان را نداشتند گفت: امروز ما موج زلزله ارومیه را در تهران، شیراز، اصفهان، خوزستان و همه و همه‌ی شهرهای ایران شاهد هستیم.

آذری جهرمی ادامه داد: این موج مردمی حامیان‌‌ پزشکیان اتفاقی نیست. آن هایی که بر روی فراموشی مردم حساب کرده بودند، باز هم اشتباه کردند چرا که مردم هرگز وعده های گذشته آقایان را فراموش نکرده‌اند.

وزیر اطلاعات و ارتباطات دولت دوازدهم با اشاره به وعده های محقق نشده دیگر نامزدهای انتخاباتی که در دوره های گذشته نیز کاندیدای ریاست جمهوری بودند گفت: این افرادی که نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده اند و وعده های رنگارنگ می‌دهند در دوره های قبل نیز گفتند اگر بیاییم، تمام مشکلات کشور حل می شود ولی حل نشد و سه سال تمام در پست های مدیریتی این کشور کاری بجایی نبردند.

آذری جهرمی افزود: این افراد به شعور مردم توهین می‌کنند. لازم است متذکر شویم آقایان شما مرغ را نتوانستید ارزان کنید، وعده طلا می دهید؟

وی با بیان اینکه، مسعود پزشکیان ما دروغ نمی گوید و وعده تخیلی و پوشالی‌ نمی دهد افزود: مسعود پزشکیان تحریم‌ها را نعمت‌ نمی داند و به فهم و درک نسل جوان ما باور دارد.

آذری جهرمی ادامه داد: پزشکیان فضای مجازی را تحریم ‌نمی‌داند و با فیلترینگ‌ مخالف است و برای توسعه اینترنت برنامه عملی دارد.

قائم مقام ستاد کشوری پزشکیان تصریح کرد: پزشکیان رنج کشیده و دل داده دریاچه ارومیه است و به محیط زیست بصورت فرمایشی نگاه نخواهد کرد و برای احیای دریاچه تلاش خواهد کرد.

انتهای پیام/

نظر شما