شناسهٔ خبر: 66799090 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایمنا | لینک خبر

معاون اجرایی رئیس جمهور:

پیکر شهید رئیسی فردا پیش از مغرب به خاک سپرده خواهد شد

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: پیکر آیت‌الله رئیسی پیش از اذان مغرب در جوار مولا و مقتدایمان آقا علی بن موسی الرضا به خاک سپرده خواهد شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری ایمنا، «محسن منصوری» رییس کمیته تشییع در گفت وگویی با بیان اینکه از ساعاتی دیگر مراسم روسای عالی رتبه کشورها در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد، تصریح کرد: حدود ۶۰ مقام عالی رتبه اعلام آمادگی کردند و انشاالله میزبانشان هستیم و برای عرض تسلیت به رهبر انقلاب و مسئولین کشور از کشورهای دیگر حضور پیدا کردند.

رئیس کمیته تشییع ادامه داد: فردا اوایل صبح به استان خراسان جنوبی سفر می‌کنیم و از ساعت ۷:۳۰ صبح برنامه‌ها آغاز می‌شود و ۸ صبح پیکر در جمعیت قرار می‌گیرد.

منصوری گفت: علت انتخاب استان خراسان جنوبی این است که آیت الله رئیسی به این استان تعلق خاطر داشتند و نماینده خبرگان این حوزه بودند.

وی افزود: پیش از ظهر به سمت مشهد حرکت می‌کنیم و بلافاصله بعد از اقامه نماز ظهر و عصر از میدان ۱۵ خرداد مشهد مراسم استقبال از کاروان شهدا به سمت حرم مطهر آغاز می‌شود. پیکر آیت‌الله رئیسی پیش از اذان مغرب در جوار مولا و مقتدایمان آقا علی بن موسی الرضا به خاک سپرده خواهد شد.

نظر شما