شناسهٔ خبر: 66252436 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

گفت‌وگو|

نماینده مجلس: سند جدید تحول و تعالی قوه قضاییه می‌تواند فضای لازم برای توسعه عدالت اجتماعی را فراهم کند

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سند جدید تحول و تعالی قوه قضاییه می‌تواند بسیاری از عوامل نارضایتی مردم در حوزه قضایی را جبران و ترمیم کند گفت: این سند می‌تواند فضا را برای توسعه عدالت اجتماعی فراهم کند.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان - سند جدید تحول و تعالی قوه قضاییه که در تاریخ ۶ فروردین ماه ۱۴۰۳ به تصویب رئیس قوه قضاییه رسیده است، ابلاغ شد.

حجت الاسلام و المسلمین احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با میزان، در این باره بیان کرد: ابلاغ سند جدید تحول و تعالی قوه قضاییه اقدام مبارکیست که می‌تواند بسیاری از عوامل نارضایتی مردم در حوزه قضایی را جبران و ترمیم کند.

این نماینده مجلس ادامه داد: علی رغم تلاش‌های مضاعفی که قوه قضاییه در حوزه برقراری عدالت انجام می‌دهد موانع و محدودیت‌هایی وجود دارد که این سند تحول می‌تواند موانع را به حداقل برساند و فضا را برای خدمات بهتر و توسعه عدالت اجتماعی فراهم کند.

وی اظهار کرد: مباحث مختلف در سند جدید تحول و تعالی قوه قضاییه دیده شده که می‌تواند در حوزه‌های مختلف از جمله خانواده، شناسایی و حذف ساختارهای فسادزا در بخش‌های مختلف، نوع مدیریت ارز در کشور و موارد متعدد دیگری باعث ایجاد امید شده و شرایط را برای مدیریت بهتر محیا کند.

انتهای پیام/

نظر شما