شناسهٔ خبر: 66219284 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: انتخاب | لینک خبر

رهبر انصارالله: عملیات ایران، معادلۀ جدیدی برای پاسخ به حملات اسرائیل ایجاد کرد / عربستان و امارات که خود را رهبر کشور‌های عربی معرفی می‌کنند، هیچ حمایتی از فلسطین نکردند

الحوثی، رهبر انصارالله گفت: کمک به ملت فلسطین، مسئولیت بزرگی بر دوش کشورهای اسلامی است، بیشتر کشورهای عربی به فلسطین کمک نکردند؛ برخی از آنان با اسرائیل همدستی کردند و برخی دیگر نیز شریک این رژیم بودند.

صاحب‌خبر -
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

میزان: دبیرکل انصارالله یمن گفت: عربستان و امارات که خود را رهبر و حامی کشور‌های عربی معرفی می‌کنند، هیچ حمایتی از فلسطین نکردند.

الحوثی، دبیرکل انصارالله یمن با اشاره به این که کمک به ملت فلسطین، مسئولیت بزرگی بر دوش کشور‌های اسلامی است، گفت: بیشتر کشور‌های عربی به فلسطین کمک نکردند؛ برخی از آنان با اسرائیل همدستی کردند و برخی دیگر نیز شریک این رژیم بودند.

وی تاکید کرد: جریان تکفیری، در حال کشتار مردم مسلمان و تخریب مساجد است؛ این جریان تحت عنوان جهاد، بیش از چهار هزار عملیات انتحاری در عراق انجام داد.

دبیرکل انصارالله یمن همچنین اضافه کرد: تکفیری‌ها هیچ کمک نظامی به فلسطین نکردند. عربستان و امارات که خود را رهبر و حامی کشور‌های عربی معرفی می‌کنند، هیچ حمایتی از فلسطین نکردند. این کشور‌ها فقط از نظر رسانه‌ای به دشمن خدمت کردند.

لینک کوتاه کپی لینک

نظر شما