شناسهٔ خبر: 66217977 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

استاندار مرکزی:

کمبود نیروی انسانی و فضای اداره استاندارد مرکزی پیگیری می‌شود

اراک- استاندار مرکزی گفت: کمبود نیروی انسانی و فضای فیزیکی اداره کل استاندارد این استان، پیگیری می شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد مخلص الائمه عصر پنجشنبه در نشست با مدیرکل استاندارد استان مرکزی به منظور تبریک موفقیت فنی سازمان ملی استاندارد ایران در ارزیابی هم‌ترازی مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران، افزود: برخی از دستگاه‌های اجرایی به لحاظ اعمال نظارت، با محدودیت‌هایی مواجه هستند که انتظار می‌رود سازمان ملی استاندارد به این موضوع توجهی نداشته باشد و در انجام وظایف محوله از هیچ کوششی دریغ نکند.

استاندار مرکزی، سازمان ملی استاندارد را از مهمترین سازمان‌های تنظیم گر کشور بیان کرد و گفت: نظارت سازمان ملی استاندارد ایران باید حداکثری باشد تا شرایط بهتری برای زندگی مردم فراهم شود.

وی گفت: بخشی از زندگی شهروندان به شکلی به موضوع استاندارد گره خورده است.

استاندار مرکزی با تقدیر از زحمات کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران افزود: در دوره مدیریت اسلام پناه، ریاست سازمان ملی استاندارد ایران، موفقیت‌های زیادی کسب شده همچنین مشکلات متعددی در سطح ملی و بین المللی در این حوزه رفع شده است.

استاندار مرکزی ادامه داد: حجم کار عقب افتاده از دولت‌های گذشته به گونه‌ای است که با افزایش ساعات شبانه روز، نمی‌توان کارهای زمین مانده را جبران کرد.

مخلص الائمه اظهار کرد: حق کارکنان سازمان ملی استاندارد و برخی از سازمان‌های مشابه اینکه مسئولیت‌های بسیاری بر عهده دارند، در گذشته به خوبی ادا نشده است که می‌طلبد از طریق تعامل و هم افزایی با دیگر قوا، کمبودها و ابزارهای این ارگان سازمان تأمین شود.

مخلص الائمه تصریح کرد: مشکلات اداره کل استاندارد استان مرکزی مانند کمبود نیروی انسانی و فضای فیزیکی با جدیت پیگیری خواهد شد.

نظر شما