شناسهٔ خبر: 66215769 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

کشتی انتخابی المپیک؛ نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

قرعه کشی رقابت‌های کسب سهمیه المپیک کشتی آزاد و فرنگی امروز برگزار شد.

صاحب‌خبر -
کشتی انتخابی المپیک؛ نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند
 
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت‌های کسب سهمیه المپیک کشتی آزاد فردا (۳۱ فروردین) و کشتی فرنگی یکشنبه آغاز می‌شود.
مراسم قرعه کشی اوزان ۶ گانه امروز در بیشکک قرقیزستان برگزار شد.
 
نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
 
کشتی آزاد:
در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۵ نفر حضور دارند، احمد محمدنژاد جوان در دور اول در مقابل آیال بلولیوبسکی از تاجیکستان پیکار خواهد کرد و در صورت پیروزی، در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل برنده مبارزه مونخ باتخویاگ از مغلوستان و بیلال از پاکستان کشتی خواهد گرفت.
 
در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۱۴ نفر حضور دارند، یونس امامی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم در مقابل برنده دیدار سولدخو اولونبایار از مغلوستان و بیونگ مین گنگ از کره جنوبی مبارزه خواهد کرد.
 
در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۰ نفر حضور دارند، امیرعلی آذرپیرا پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم در مقابل برنده کشتی آرش یوشیدا از ژاپن و دیپاک از هند مبارزه خواهد کرد.
 
کشتی فرنگی:
در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، امین کاویانی نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با علی محمد ال عبوداح از عراق کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف، در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان ویکاس از هند و لی یو از چین می‌رود.
 
در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۱۱ شرکت کننده دارد، علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده دیدار میان آسان ژانیشوف از قرقیزستان و یالاس عبدو رازاکوف از ترکمنستان کشتی می‌گیرد.
 
مسابقات کشتی آزاد از ساعت ۸ صبح فردا ۳۱ فروردین و مسابقات کشتی فرنگی از ساعت ۸ صبح یکشنبه ۲ اردیبهشت برگزار می‌شود.

نظر شما