شناسهٔ خبر: 66208980 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت

پرسپولیس در بازی مقابل صنعت نیز از ترکیب همیشگی خود استفاده خواهد کرد و اوسمار تغییری در چینش بازیکنان خود نخواهد داشت.

صاحب‌خبر -

پرسپولیس و صنعت نفت از چارچوب هفته بیست و چهارم در ورزشگاه تختی آبادان مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. این بازی از آن جهت که هر دو تیم برای برد پا به میدان می‌گذارند و به هر سه امتیاز آن احتیاج دارند، حائز اهمیت است.

اوسمار در این بازی خارج از خانه مقابل شاگردان فراز کمالوند از ترکیب هفته های گذشته خود استفاده می‌کند.

امیررضا رفیعی با آمار 3 بازی و 3 کلین شیت در ترکیب فیکس قرار می‌گیرد. این در حالی است که علیرضا بیرانوند نیز به تازگی گچ دست خود را باز خواهد کرد و به نظر می‌رسد به بازی بعدی این تیم در جام حذفی مقابل آلومینیوم اراک می‌رسد. از این رو دروازه بان جوان پرسپولیس امیدوار است با کلین شیت مقابل نفت، با آمار 100 درصد کلین شیت فصل را به اتمام برساند.

محمد حسین کنعانی زادگان و گئورگی گولسیانی در قلب دفاع قرار خواهند گرفت و دانیال اسماعیلی‌فر و عبدالکریم حسن به عنوان دفاع های چپ و راست، خط دفاعی سرخپوشان را تشکیل خواهند داد.

مسعود ریگی که جای ثابتی را در ترکیب پرسپولیس به دست آورده، به همراه سروش رفیعی در پست ۶ و ۱۰ قرار خواهند گرفت. جلوتر از آن‌ها مهدی ترابی وینگر راست و اوستون اورونوف وینگر چپ سرخ ها خواهند بود.

در خط حمله نیز عیسی آل کثیر به مانند بازی‌های گذشته در ترکیب قرار می‌گیرد. او در بازی گذشته تک گل پیروزی بخش پرسپولیس را مقابل ملوان به ثمر رساند. در کنار او نیز کاپیتان سرخپوشان، امید عالیشاه قرار خواهد گرفت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت:

امیررضا رفیعی، محمد حسین کنعانی زادگان، گئورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، اوستون اورونوف، عیسی آل‌کثیر و امید عالیشاه 

نظر شما