شناسهٔ خبر: 66184136 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

میرتاج الدینی: تغییرات جداول بودجه با هماهنگی دولت است/آمادگی منظور برای رفع ابهامات

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۳ مجلس از مصوبه کمیسیون برای هماهنگی با دولت برای اعمال هرگونه تغییرات در جداول بودجه خبر داد و رییس سازمان برنامه و بودجه هم برای رفع سوالات و ابهامات اعضاء اعلام آمادگی کرد.

صاحب‌خبر -

حجت الاسلام سید محمدرضا میر تاج الدینی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا درباره نشست امروز سه شنبه ۲۸ فروردین کمیسیون تلفیق بودجه در مجلس گفت: در جلسه امروز بخش دوم لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ که مربوط به جداول بودجه است مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه اعضای کمیسیون پس از بحث‌ها و بررسی‌های مستمر در نهایت با اکثریت آراء جدول شماره ۷ لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ را به تصویب رساندند.

میرتاج الدینی با بیان اینکه طبق مصوبه کمیسیون تلفیق در جریان بررسی و تصویب جدول شماره ۷ لایحه بودجه، هرگونه تغییر در ردیف‌های و اعتبارات جداول در زیر مجموعه احکام با پیشنهاد هیات رئیسه و هماهنگی و موافقت دولت انجام می‌شود، یادآور شد: جدول شماره ۷ مهم‌ترین جدول لایحه بودجه است که ۷۵ درصد از اعتبارات و مصارف عمومی دستگاه‌های مختلف در این جدول آمده است.

وی یادآور شد که ادامه بررسی‌ها درباره جداول لایحه بودجه در جلسه فردا صبح کمیسیون انجام خواهد شد.

آمادگی رییس سازمان برنامه و بودجه برای رفع ابهامات

همچنین هادی بیگی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به حضور داود منظور رییس سازمان برنامه و بودجه در نشست امروز کمیسیون تلفیق افزود: طبق گفته رییس سازمان برنامه و بودجه، اعداد و ارقام مندرج در جداول بودجه مستدل و دقیق است و برای آنها کار کارشناسی زیادی انجام شده است.

وی افزود: منظور در این نشست تاکید کرد که هر کدام از اعضای کمیسیون تلفیق که ابهام و سوالی درباره اعداد درج شده در جداول بودجه دارند، سازمان برنامه و بودجه آماده است با تیم کارشناسی به سوالات پاسخ داده تا ابهامات رفع شود.

نظر شما