شناسهٔ خبر: 65536594 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

فوتبال جام حذفی ایران؛ مس رفسنجان با عبور از سد استقلال راهی یک هشتم شد

تیم فوتبال استقلال در مرحله یک شانزدهم پایانی جام حذفی ایران نتیجه را برابر مس رفسنجان واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

صاحب‌خبر -
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، تیم‌های مس رفسنجان و استقلال امروز دوشنبه در مرحله یک شانزدهم پایانی جام حذفی باشگاه‌های ایران در ورزشگاه شهدای مس برابر هم به میدان رفتند که این بازی با برتری ۲ به صفر نارنجی پوشان مس و حذف شاگردان نکونام از اداه مسابقات به پایان رسید.
 
ورزشگاه: شهدای مس رفسنجان/ ۵ هزار تماشاگر 
 
ترکیب مس رفسنجان:
حامد لک، محمد نژادمهدی، رامتین سلیمان زاده، میثم تیموری، حسن جعفری، علی محمدی، فرشید باقری، منتظرمحمد، سعید واسعی (-محمد اکبری)، محمد مهدی محبی و سجاد شهباززاده
 
ترکیب استقلال:
سیدحسین حسینی، رافائل سیلوا، محمدحسین مرادمند (مهدی مهدی پور)، آرمین سهرابیان، صالح حردانی (میلاد فخرالدینی)، جعفر سلمانی (ابوالفضل جلالی)، روزبه چشمی، امید حامدی‌فر، آرش رضاوند، جلال‌الدین ماشاریپوف (میلاد محمدی)، آرمان رمضانی (گوستاوو بلانکو)
 
تیم داوری: رضا عادل/ کمک‌ها: محمدرضا منصوری، هادی طوسی؛ داور چهارم: ایمان کهیش/ ناظر: مسعود مرادی
 
کارت زرد: حامد لک و رامتین سلیمان‌زاده از مس 
 
شرح گل:
گل اول مس رفسنجان: (دقیقه ۲۴: محمدمهدی محبی): پس از یک و دوی سعید واسعی با فرشید باقری، واسعی وارد محوطه جریمه شد و با یک پاس در عرض، محبی را صاحب توپ کرد و این بازیکن به راحتی دروازه آبی‌ها را باز کرد.
فوتبال جام حذفی ایران؛ مس رفسنجان با عبور از سد استقلال راهی یک هشتم شد
 
<div id="video-display-embed-code_10873423"><script type="text/JavaScript" src="https://www.iribnews.ir/fa/news/play/embed/4173109/10873423?width=600&height=350"></script></div>
 
گل دوم مس رفسنجان: (دقیقه ۶۷: منتظر محمد): روی یک پاس در عمق و در شرایطی که منتظر محمد در شرایط آفساید بود، اما کمک داور به اشتباه تصمیم به ادامه بازی گرفت و این بازیکن در مصاف تک به تک با حسینی، با یک ضربه چیپ، توپ را از بالای سر کاپیتان آبی‌ها عبور داد و به گل دوم تیمش تبدیل کرد.
فوتبال جام حذفی ایران؛ مس رفسنجان با عبور از سد استقلال راهی یک هشتم شد
 
<div id="video-display-embed-code_10873426"><script type="text/JavaScript" src="https://www.iribnews.ir/fa/news/play/embed/4173109/10873426?width=600&height=350"></script></div>
 
 
دقایق حساس:
 
دقیقه ۴: اشتباه مدافعان استقلال در دفع توپ باعث شد تا سجاد شهباززاده در پشت محوطه جریمه این تیم صاحب توپ شود، اما ضربه این بازیکن به شکل خطرناکی به بیرون رفت.
دقیقه ۱۲: سانتر جعفر سلمانی در محوطه جریمه مس رفسنجان با ضربه مرادمند همراه شد که مدافع پیش‌تاخته استقلال در ادامه با حامد لک برخورد کرد. داور در میان اعتراض بازیکنان و نیمکت نشینان مس به نشانه پنالتی در سوت خود دمید. صالح حردانی پشت توپ توپ ایستاد، اما ضربه او به زیبایی توسط لک مهار شد.
دقیقه ۱۹: پاس در عمق منتظرمحمد نزدیک بود موقعیت خطرناکی را برای مس رفسنجان به وجود آورد، اما سیدحسین حسینی با خروج به موقع این توپ را دفع کرد.
دقیقه ۴۴: اشتباه مدافع مس رفسنجان در دفع توپ نزدیک بود با گل به خودی همراه شود، اما حامد لک خیلی خوش شانس بود که توپ با اختلاف ناچیزی به بیرون رفت تا دروازه‌اش بسته بماند.
دقیقه ۴۷: سانتر ابوالفضل چلالی از روی نقطه کرنر با ضربه رافائل سیلوا همراه شد، اما توپ به خارج رفت.
دقیقه ۵۵:شوت امید حامدی فرهافبک استقلال که در نیمه دوم از سوی جواد نکونام فرصت حضور در میدان را پیدا کرد توسط حامد لک مهار شد.
دقیقه ۶۳: محمد مهدی محبی بهترین فرصت را برای دبل در این مسابقه داشت، اما ضربه او توسط سید حسین حسینی با پا مهار شد.
دقیقه۶۷: در شرایطی که منتظر محمد در شرایط مشکوک به آفساید بود توپ به این بازیکن عراقی رسید و وی با ضربه چیپ به زیبایی هر چه تمامتر توپ را از بالای سر سید حسین حسینی به گل دوم مس رفسنجان تبدیل کرد.
دقیقه ۸۰: امید حامدی فر با یک ضربه قیچی برگردان دروازه مس را تهدید کرد که شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۸۷: روی سانتر ابوالفضل جلالی توپ از دستان حامد لک خارج شد و رافائل سیلوا موفق شد دروازه مس رفسنجامن را باز کند، اما داور به دلیل خطای آرمین سهرابیان روی لک این گل را مردود اعلام کرد، استقلالی‌ها به این تصمیم اعتراض تندی داشتند.

نظر شما