شناسهٔ خبر: 65466045 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

حضور مردم یاسوج پیش از آغاز رسمی فرآیند اجرایی اخذ رأی

مردم همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد پیش از آغاز رسمی فرآیند رأی گیری به شعب اخذ رأی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری حضور یافتند.

صاحب‌خبر -

با وجود اینکه ساعت رسمی فرآیند اجرایی اخذ رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز (جمعه) در سراسر کشور آغاز می‌شود، اما بسیاری از مردم کهگیلویه و بویراحمد شناسنامه به دست در شعب اخذ رأی حضور یافتند.

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اینکه از ۲ هزار و ۳۰ نقطه قابل رای گیری، هزار و ۸۹۰ نقطه به صورت الکترونیکی رای گیری انجام می شود گفت: ۱۴۰ نقطه آفلاین است که بیشتر عشایر نشین هستند و خانواده های یک تا پنج خانواری در آنجا ساکن هستند.


هاشمی افزود: همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور و رقابتی سالم در استان اندیشیده شده است و تجهیزات لازم ازجمله؛ دستگاه‌های احراز هویت و تعرفه‌های رای در شعب رای گیری توزیع شده اند.


وی با بیان اینکه طبق روال عادی، فرآیند رای گیری تا ساعت ۱۸ امروز ادامه خواهد داشت، ادامه داد: درصورت نیاز این زمان تمدید خواهد شد، اما از هم استانی‌ها درخواست می‌شود در ساعت‌های اولیه، به نزدیک‌ترین شعبه اخذ رای مراجعه کنند.

برچسب‌ها:

نظر شما