شناسهٔ خبر: 63765481 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

انتخابات خانه مطبوعات چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

ساناز صیدی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال‌ و بختیاری با اشاره به ابلاغ‌ دستورالعمل برگزاری مجامع عمومی خانه‌ مطبوعات ۱۹ استان و منطقه جنوب کرمان گفت: بر این اساس، انتخابات این خانه اواخر آذر امسال در استان برگزار می‌شود.

صاحب‌خبر -

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال‌ و بختیاری، پیام احمدی اظهار کرد: بنا به دستورالعمل ابلاغی، مجمع‌ عمومی عادی خانه مطبوعات استان ۲۸ آذر با دستور انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسان برای سه سال در شهرکرد برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه فراخوان برگزاری انتخابات از طرف خانه مطبوعات استان تا قبل از ۱۳ آذر منتشر می‌شود، تصریح کرد: برگزاری این دوره از انتخابات خانه همچون دوره قبل به صورت الکترونیکی برنامه‌ریزی شده است و عضوگیری خانه هم از ۱۴ تا ۲۸ آذر به صورت موقت‌ قطع می‌شود.

احمدی یادآور شد: با توجه به ضرورت به‌روزرسانی‌ اطلاعات اعضای خانه مطبوعات برای شرکت در انتخابات پیش‌رو از تمامی اعضا درخواست می‌شود در اولین فرصت نسبت به تکمیل پرونده عضویت و همچنین تصحیح نام رسانه خود اقدام کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال‌ و بختیاری درباره شرایط نامزدی افراد برای شرکت در انتخابات خانه مطبوعات طبق ماده ۴۴ اساسنامه خانه مطبوعات و رسانه‌های استان گفت: عضویت در خانه مطبوعات، داشتن حداقل ۲۵ سال سن، ارائه گواهی عدم سوءپیشینه و داشن حداقل پنج سال سابقه فعالیت مطبوعاتی با تایید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از جمله این شرایط است.

انتهای پیام

نظر شما