شناسهٔ خبر: 63590111 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

فراخوان سیزدهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

سیزدهمین کنفرانس هدفمند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با عنوان «چالش‌ها و راهکارهای تحول کشور براساس سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» در روزهای 26 و 27 اردیبهشت 1403 به صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) برگزار خواهدشد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از دبیرخانه سیزدهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، سیزدهمین کنفرانس  هدفمند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با عنوان «چالش‌ها و راهکارهای تحول کشور براساس سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» در روزهای 26 و 27 اردیبهشت 1403 به صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) برگزار خواهد شد.
مقالات این کنفرانس علمی و کاربردی که همه ساله براساس نقشه راه تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت به صورت میان رشته ای برگزار می شود، طی فراخوانی که از سوی دبیرخانه کنفرانس اعلام  شده، توسط  علاقمندان مطابق  محورهاو موضوعات کنفرانس تهیه و به دبیرخانه کنفرانس ارسال خواهد شد. دبیرخانه کنفرانس مقالات رسیده در زمان مقرر را جهت ارزیابی ارسال و اعضای کمیته علمی به بررسی آن می پردازند، مقالات پذیرفته شده در روزهای برگزاری کنفرانس به صورت حضوری و یا پوستری ارائه خواهد شد.
     برخی از نکات قابل توجه این کنفرانس عبارت است از:
•  سیزدهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) برگزار خواهد شد. 
•  آخرین مهلت ثبت‌نام و ارسال مقاله 30 دی ماه 1402 است.
•  مقالات پذیرفته شده کنفرانس، علاوه بر انتشار در کتاب مجموعه مقالات کنفرانس و انتشار الکترونیکی در وبگاه کنفرانس، در پایگاه‌های علمی معتبر نیز نمایه خواهند شد. 
•  کلیه مقالات پذیرفته شده به فصلنامه‌های علمی-پژوهشی مرتبط جهت ارزیابی مجدد و انتشار ارسال خواهند شد.
    علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از کنفرانس به وبگاه http://Conference.olgou.ir مراجعه نمایند.
اطلاعات تماس دبیرخانه: 88352080- 88352071 /  فکس: 88634008 
ایمیل کنفرانس: Conference@olgou.ir

 

پایان پیام/

نظر شما