شناسهٔ خبر: 62614325 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

درگیری پلیس فارس با قاتل مسلح متواری

زهرا عسگری

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان فارس از درگیری مامورین پلیس با قاتل مسلحی که حوالی ظهر امروز، ۵ مهر پس از کشتن ۲ نفر و مجروح کردن ۳ نفر دیگر متواری شده بود، خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: ظهر امروز یک نفر با اسلحه کلاش دو شهروند بی‌گناه را در شهرستان فراشبند به قتل رسانده و متواری می‌شود. در ادامه و پس از اعلام خبر به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات اولیه مطلع شدند قاتل ۳۲ ساله بنا به دلایل نامعلومی مقابل ساختمان اداره آب شهرستان فراشبند و با اسلحه کلاش اقدام به تیراندازی می‌کند که در این حادثه متاسفانه ۲ نفر شهروند مرد (۳۵ و ۴۰ ساله ) بر اثر اصابت تیر مستقیم به قتل می‌رسند و قاتل با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه به سمت کوه و باغات اطراف متواری می‌شود.

در ادامه درگیری و تعقیب و گریز فرمانده انتظامی شهرستان قیروکارزین و ۲ نفر دیگر از کارکنان پلیس نیز مجروح و روانه بیمارستان می‌شوند. کارکنان مجروح در بیمارستان بستری و حال مزاجی آنان رضایت‌بخش است.

بلافاصله اقدامات و تدابیر لازم برای دستگیریِ قاتل مسلح با هدایت و حضور میدانی سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان و اعزام تیم‌های زبده پلیس به صورت ویژه در دست اقدام بوده و تاکید می‌شود با هرگونه شرارت و ناامنی  قاطعانه برخورد خواهد شد.

به گزارش ایسنا، اخبار تکمیلی در خصوص دستگیری و مجازات قاتل متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

نظر شما