شناسهٔ خبر: 62613886 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: صدا و سیما | لینک خبر

درگیری پلیس فارس با قاتل مسلح متواری

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان فارس از درگیری مامورین پلیس با قاتل مسلحی که پس از کشتن ۲ نفر متواری شده بود خبر داد.

صاحب‌خبر -

درگیری پلیس فارس با قاتل مسلح متواریبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس،مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان فارس از درگیری ماموران پلیس با قاتل مسلحی که حوالی ظهر امروز پس از کشتن ۲ نفر و مجروح کردن ۳ نفر دیگر متواری شده بود خبر داد.
در این اطلاعیه آمده است ظهر امروز یک نفر با اسلحه کلاش دو شهروند را در شهرستان فراشبند به قتل رسانده و متواری می‌شود.

در ادامه و پس از اعلام خبر به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات اولیه مطلع شدند مرد قاتل ۳۲ ساله بنا به دلایل نامعلومی مقابل ساختمان اداره آب شهرستان فراشبند و با اسلحه کلاش اقدام به تیراندازی می‌کند که در این حادثه ۲ شهروند مرد (۳۵ و ۴۰ ساله) بر اثر اصابت تیر مستقیم به قتل می‌رسند و قاتل با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه به سمت کوه و باغات اطراف متواری می‌شود.
در ادامه درگیری و تعقیب و گریز فرمانده انتظامی شهرستان قیروکارزین و ۲ نفر دیگر از کارکنان پلیس نیز مجروح و روانه بیمارستان می‌شوند.
کارکنان مجروح در بیمارستان بستری هستند و وضع عمومی آنان رضایت بخش است. 

بلافاصله اقدامات و تدابیر لازم برای دستگیریِ قاتل مسلح با اعزام تیم های پلیس به صورت ویژه انجام و تاکید می‌شود با هرگونه شرارت و ناامنی قاطعانه برخورد خواهد شد.

اخبار تکمیلی در خصوص دستگیری و مجازات قاتل جنایتکار متعاقباً اعلام خواهد شد.

نظر شما