شناسهٔ خبر: 55601287 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: انصاف نیوز | لینک خبر

پخش زنده بازی های کشورهای اسلامی 23 مرداد 1401

صاحب‌خبر -

پخش زنده بازی های کشورهای اسلامی 23 مرداد در قونیه ترکیه را با ما ببینید ؛ امروز ورزشکاران ایران در رشته‌های والیبال، وزنه برداری، هندبال و … رقابت میکنند.

به گزارش انصاف ورزشی، کاروان ایران در رقابت های بازی های اسلامی 2021 قونیه که در سال 2022 برگزار میشود، تا پایان روز پنجم با 77 مدال رنگارنگ در رتبه دوم جدول توزیع مدالها قرار دارد.

پخش زنده بازی های کشورهای اسلامی 23 مرداد

در ششمین روز رسمی رقابت ها اما ورزشکاران ایران در رشته‌های والیبال مردان و زنان، پارا تنیس روی میز، بسکتبال ۳ به ۳ مردان، هندبال مردان، وزنه برداری، شمشیربازی، تیراندازی اسکیت، شنا و ایروبیک ژیمناستیک به رقابت خواهند پرداخت.

تا اینجای کار ترکیه میزبان در رتبه اول جدول توزیع مدالها قرار دارد و کاروان ورزشی ایران نیز در تعقیب ترکیه و در رتبه دوم است؛ به نظر می‌آید ایران و ترکیه تنها شانس های قهرمانی این دوره هستند.

گفتنی است فردا والیبال مردان و زنان در نیمه نهایی به مصاف آذربایجان می‌روند و تیم هندبال مردان نیز با عربستان در رده بندی به میدان خواهد رفت.

پخش زنده بازی های کشورهای اسلامی 23 مرداد 1401 پخش زنده بازی های کشورهای اسلامی 23 مرداد 1401

اما برای تماشای پخش زنده بازی های کشورهای اسلامی 23 مرداد 1401 با انصاف ورزشی همراه باشید و از طریق لینک های زیر به تماشای این رویداد بین المللی بنشینید.

لینک ۱: لینک شبکه خارجی

لینک ۲: لینک شبکه داخلی

انتهای پیام

نظر شما