شناسهٔ خبر: 52062162 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

دلسوزی مسئولان و همراهی مردم مایه رشد منطقه

نماینده مقام معظم رهبری در سیستان‌وبلوچستان گفت: وجود برخی مسئولان دلسوز و همراهی مردم مایه رشد و توسعه در منطقه شده‌اند.

صاحب‌خبر -

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سیستان‌وبلوچستان، حجت الاسلام مصطفی محامی  در دیدار مشتاق احمد ریگی فرماندار فنوج گفت: خدمات نظام اسلامی و رشد و توسعه منطقه عامل خوشبختی است اما رفع محرومیت‌های موجود نیازمند کار بیشتر، همت مسئولان، مطالبه‌گری مردم و عنایت ویژه مسئولان در مرکز کشور است.

او می گوید:ردم شایسته خدمت بیشتر هستند و باید با تلاش شبانه‌روزی برای ایجاد رفاه، تحقق عدالت و رضایت مردم فعالیت کنیم.

حجت الاسلام محامی گفت: خدمت به خلق مظهر عبادت خداست و رضایت مردم رضایت خداوند متعال را به دنبال دارد.

نماینده مقام معظم رهبری در استان خواستار جذب اعتبارات بیشتر جهت رسیدگی به مردم محروم شد .

به گفته او متاسفانه در برخی مناطق، مسئولان دل به کار نداده و مردم دچار مشکل و از خدمات نظام کمتر بهره‌مند شده اند اما برخی مسئولان دلسوز با همراهی مردم عامل رشد و توسعه در منطقه شده‌اند.

در ابتدای این دیدار مشتاق احمد ریگی فرماندار شهرستان فنوج ضمن ارائه گزارشی از مشکلات موجود در سطح این شهرستان گفت: شهرستان فنوج دارای بیش از ۴۹ هزار نفر جمعیت است و یکی از مشکلات عمده مردم در این منطقه مربوط به حوزه راه می باشد به طوری که از ۷۲۰ کیلومتر راه روستایی بیش از ۵۲۰ کیلومتر راه خاکی و فاقد امکانات و تجهیزات مناسب است.

او گفت: نبود زیرساخت مناسب باعث شده تا مشکلات زیادی در حوزه ارتباطات و اینترنت ایجاد شود به گونه ای که از ۱۳۸ نقطه جمعیتی در منطقه بیش از ۹۰ نقطه فاقد هر گونه شبکه مخابرات و اینترنت است.

انتهای پیام/ع

نظر شما