شناسهٔ خبر: 47124988 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: دفاع پرس | لینک خبر

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم:

جانبازان در تمام لحظات زندگی در حال مجاهدت هستند

حجت‌الاسلام هنرمند گفت: جانبازان در تمام لحظات زندگی با صبر، ایثار و ایستادگی در پای ارزش‌ها همواره در حال مجاهدت هستند.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، حجت الاسلام حسن هنرمند، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در دیدار با دو تن از جانبازان دوران دفاع مقدس استان اظهار داشت: جانبازان در تمام لحظات زندگی با صبر، ایثار و ایستادگی در پای ارزش‌ها همواره در حال مجاهدت هستند.

وی افزود: جانبازان در راه خدا جهاد کردند و اعضا و جوارح خود را برای حفظ ارزش‌ها تقدیم و در این راستا صبر و تقوا پیشه کردند، اجر ایشان تنها با خداوند است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم تاکید کرد: شما جانبازان، انسان‌های آزاده‌ای هستید که در مکتب سید و سالار شهیدان (ع) درس ایثار و شهادت آموخته و بعد از دوران دفاع مقدس، زینب‌گونه با صبر و ایستادگی الگو و تندیس شجاعت، ایثار و مقاومت شدید.

حجت‌الاسلام هنرمند افزود: شما مروجان واقعی فرهنگ ایثار و شهادت و ادامه دهندگان راه شهدا و احیاگران مکتب عاشورایی، مکتب عزت، اقتدار و مقاومت هستید و لذا بعد از دوران دفاع مقدس نه تنها رسالت شما به پایان نرسید بلکه سنگین‌تر از گذشته در مسیر تعالی نظام اسلامی در حال جهاد هستید.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم اضافه کرد: ایران اسلامی امنیت، عزت، اقتدار و پیشرفت خود را در تمامی عرصه‌ها مدیون مجاهدت‌ها، صبر و پایداری شهدا، جانبازان و خانواده‌های معظم ایشان است، شما سرمایه‌های معنوی نظام اسلامی هستید و برکت حضور شما برای نظام اسلامی ادامه دارد.

انتهای پیام/ 118

نظر شما