شناسهٔ خبر: 46713269 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

خطیبی: باید برابر شارجه به پیروزی می‌رسیدیم/امیدوار به صعود هستم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: آماری که بعد از بازی درآوردیم از نظر مالکیت توپ و تعداد پاس بهتر از حریف بودیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، رسول خطیبی بعد از تساوی بدون گل مقابل شارجه امارات در نشست خبری اظهار داشت: خسته نباشید می‌گویم به بازیکنان خودم و تیم شارجه، هر دو تیم فوتبال زیبایی را نمایش دادند. آماری که بعد از بازی درآوردیم از نظر مالکیت توپ و تعداد پاس بهتر از حریف بودیم. 

وی افزود: ما  6 کرنر زدیم و شارجه فقط یک کرنر زد. در نیمه اول یکی دو موقعیت به حریف دادیم اما در نیمه دوم فوق‌العاده کار کردیم و لی متاسفانه بازی گل نداشت.

سرمربی تیم تراکتور تبریز اضافه کرد: بازی به این خوبی را باید می‌بردیم از نتیجه بازی راضی نیستم اما از تلاش بازیکنان و اینکه گل نخوردیم راضی هستیم. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم که پرتلاش ظاهر شدند.

خطیبی تصریح کرد: یک چیز مهمی که باید به آن اشاره کنم این است که اگرچه تمامی بازیکنان ما حرفه‌ای هستند اما تنها تیمی که در مسابقات بازیکن خارجی ندارد تراکتور است و همه تیم‌ها بازیکن خارجی دارند اما با برنامه‌ریزی فدراسیون فوتبال ما  قبل از فصل داشت متاسفانه بازیکن خارجی نداریم و نمی‌توانیم از بازیکن خارجی استفاده کنیم.

وی در مورد اینکه کدام تیم‌ها از این گروه شانس صعود دارند، گفت:  همه 4 تیم شانس صعود دارند، گروه ما واقعا گروه مرگ است و نسبت به سایر گروه‌های دیگر سخت است. از هم اکنون نمی‌شود گفت، کدام تیم صعود می‌کند در بازی‌های بعدی هر تیمی اشتباه نکند و یا اشتباه کمی داشته باشد صعود می‌کند، هر 4 تیم شانس صعود دارند اما امیدوارم تراکتور تیم صعودکننده باشد.

انتهای پیام/60017/س

نظر شما