انتخاب

«روز قبل« آمار اخبار در: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ »روز بعد»
فیلد خبری مقدار مطلوبیت
کل اخبار ۸ -
تیتر ۹۰ کلمه (متوسط ۱۱٫۲۵ کلمه در هر خبر)
84
۸۳۳ نویسه (متوسط ۱۰۴٫۱۲ نویسه در هر خبر)
50
خلاصه ۴۵۳ کلمه (متوسط ۵۶٫۶۲ کلمه در هر خبر)
61
۳٬۹۳۱ نویسه (متوسط ۴۹۱٫۳۸ نویسه در هر خبر)
2
بدنه ۲۹۸ کلمه (متوسط ۳۷٫۲۵ کلمه در هر خبر)
0
۲٬۶۶۷ نویسه (متوسط ۳۳۳ نویسه در هر خبر)
0
تعداد کلیدواژه ۰ (متوسط ۰ کلیدواژه در هر خبر)
0
خبرهای عکس‌دار ۸
100
اخبار تغییر یافته ۰
100
اخبار حذف شده ۰
100
خبر بر حسب سرویس
سیاسی ۱ خبر
فرهنگی ۲ خبر
ورزشی ۱ خبر
عکس ۴ خبر

آخرین اخبار انتخاب

 • تصاویر: بارش اولین برف پاییزی در مشهد امروز ۰۰:۴۴ [انتخاب]

  تصاویر: بارش اولین برف پاییزی در مشهد

  با آغاز سومین ماه فصل پاییز، یکشنبه ۱۳ آذر ماه، بارش نخستین برف پاییزی در مشهد، باعث کاهش دمای هوا و تغییر چهره این شهر شد.

 • تصاویر: بارش برف در برخی شهرهای تهران امروز ۰۰:۴۱ [انتخاب]

  تصاویر: بارش برف در برخی شهرهای تهران

  از اولین ساعات بامداد یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ مردم شهرهای شمال و شرق استان تهران شاهد بارش برف شدید بودند و اکثر محورها از برف پوشیده شد.در برخی از محورها به دلیل مه گرفتگی شدید دید به کمتر از ۵۰۰ متر می رسد. راهداران از بامداد مشغول برف روبی و نمک و شن پاشی هستند و رانندگان هنگام تردد در محورهای مواصلاتی از تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ استفاده کنند. تصاویر این گزارش از پیست مردمی شهرک پردیس تهیه شده است.

 • تصاویر: دربند «آذر» امروز ۰۰:۳۲ [انتخاب]

  تصاویر: دربند «آذر»

  در نیمه‌های آذر و در میانه خشکسالی و آلودگی، بارش باران چهره شهرها را تغییر داد؛ بارش‌های پاییز امسال نسبت به دوره‌های گذشته کاهش چشمگیری داشته است؛ این یعنی نگرانی از کاهش منابع آبی جدی‌تر از همیشه است و تصویر بارش باران و لطافت شهر کمتر از سالهای دیگر به چشم خواهد خورد.

 • جام جهانی ۲۰۲۲؛ صعود مقتدرانه انگلیس با شکست قهرمان آفریقا / سه‌شیر حریف فرانسه شد امروز ۰۰:۳۰ [انتخاب]

  جام جهانی ۲۰۲۲؛ صعود مقتدرانه انگلیس با شکست قهرمان آفریقا / سه‌شیر حریف فرانسه شد

  در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، از ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه «البیت»، تیم ملی انگلیس به مصاف تیم ملی سنگال رفت و به برتری پرگل ۳ بر صفر رسید.

 • فارس: شقایق دهقان و الناز شاکردوست به دادسرا احضار شدند امروز ۰۰:۲۲ [انتخاب]

  فارس: شقایق دهقان و الناز شاکردوست به دادسرا احضار شدند

  فارس نوشت: طبق اطلاع خبرنگار ما، شقایق دهقان به‌دلیل هنجارشکنی به دادسرا احضار شده و باید فردا در دادسرای اوین حاضر شود. الناز شاکردوست هم در صفحه خود از احضارش به دادسرای زندان اوین خبر داده است.

 • تصاویر: مات امروز ۰۰:۱۹ [انتخاب]

  تصاویر: مات

  فوتبال هیچ فرقی بین انسان ها نمیگذارد , نه رنگ پوست می‌شناسد و نه نژاد , نه کوچک می‌شناسد و نه بزرگ , نه مرد و نه زن و ... هر که را بخواهد مات و مبهوت خود میکند و افراد را مانند سحر شدگان دقایقی در خود محو میکند. این تصاویر از تماشاگران فوتبالی که جام جهانی را در تلویزیون های شهری قطر تماشا میکردند تهیه شده است.

 • خاطرات هاشمی رفسنجانی، ۱۳ آذر ۱۳۷۸: جزییات دیدار با عبدالناصر همتی و سفرای ایران در کلمبیا و بلژیک امروز ۰۰:۰۵ [انتخاب]

  تورق خاطرات چهره ها در «انتخاب»؛

  خاطرات هاشمی رفسنجانی، ۱۳ آذر ۱۳۷۸: جزییات دیدار با عبدالناصر همتی و سفرای ایران در کلمبیا و بلژیک

  خاطرات هاشمی رفسنجانی: آقایان دکتر [هادی]منافی و دکتر [محمد]وفایی آمدند. پیام تشکر پروفسور [یحیی]عدل را آوردند که خانه او را که مشمول مقررات میراث فرهنگی بود، به قیمت عادلانه برای مجمع [تشخیص مصلحت نظام]خریدیم. گفتند، در سن ۸۶ سالگی، هنوز عمل جراحی می‌کند. عصر مدیران بیمه آمدند. آقای [عبدالناصر]همتی، [رییس‌کل بیمه مرکزی]گزارش داد و رونق فعلی بیمه را در اثر حمایت‌ها و سیاست‌های دوران سازندگی دولت من معرفی کرد. من هم صحبت مفصلی در مورد ضرورت و ثمرات بیمه نمودم.

 • یادداشت‌های علم، جمعه و شنبه ۱۹ و ۲۰ آبان ۱۳۴۶: شاه به من شک برده بود؛ این حاصل زندگی ایشان زیر دست یک پدر مقتدر ظنین است امروز ۰۰:۰۱ [انتخاب]

  یادداشت‌های علم، جمعه و شنبه ۱۹ و ۲۰ آبان ۱۳۴۶: شاه به من شک برده بود؛ این حاصل زندگی ایشان زیر دست یک پدر مقتدر ظنین است

  یادداشت‌های علم: صبح سواری ،رفتم خوش گذشت سر ناهار شرفیاب شدم عرایضی کردم توشیحاتی فرمودند و نامه ها ارسال شد. بعد از ناهار مذاکره ای پیش آمد که حاکی از سوءظن شاه بود خیلی بر من گران آمد. تعجب کردم و تعجب می کنم که چه طور هنوز به صميميت من گاه گاه ممکن است شک ببرد.