انتخاب

«روز قبل« آمار اخبار در: یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ »روز بعد»
فیلد خبری مقدار مطلوبیت
کل اخبار ۵ -
تیتر ۵۰ کلمه (متوسط ۱۰ کلمه در هر خبر)
88
۴۸۹ نویسه (متوسط ۹۷٫۸ نویسه در هر خبر)
54
خلاصه ۲۸۲ کلمه (متوسط ۵۶٫۴ کلمه در هر خبر)
62
۲٬۵۲۳ نویسه (متوسط ۵۰۴٫۶ نویسه در هر خبر)
0
بدنه ۷۵۶ کلمه (متوسط ۱۵۱٫۲ کلمه در هر خبر)
14
۷٬۱۱۹ نویسه (متوسط ۱٬۴۲۴ نویسه در هر خبر)
29
تعداد کلیدواژه ۰ (متوسط ۰ کلیدواژه در هر خبر)
0
خبرهای عکس‌دار ۱
20
اخبار تغییر یافته ۰
100
اخبار حذف شده ۰
100
خبر بر حسب سرویس
بین‌الملل ۱ خبر
عکس ۴ خبر

آخرین اخبار انتخاب

 • نخست وزیر اسرائیل به دنبال رابطه شخصی و دوستانه با پوتین / همه چیز به ماجرای مذاکرات احیای برجام و حضور ایران در سوریه برمی گردد امروز ۰۶:۰۰ [انتخاب]

  المانیتور گزارش داد؛

  نخست وزیر اسرائیل به دنبال رابطه شخصی و دوستانه با پوتین / همه چیز به ماجرای مذاکرات احیای برجام و حضور ایران در سوریه برمی گردد

  در حالی که اورشلیم انتظار ندارد مسکو به طور ناگهانی موضع خود را در قبال ایران تغییر دهد و از تحریم‌ها علیه تهران حمایت کند، اما گمان می کند که حفظ کانال ارتباطی باز در مورد این موضوع می‌تواند برای زمانی که طرف‌های مذاکرات وین به توافق نزدیک‌تر شوند، حیاتی باشد.

 • امروز ۰۰:۴۰ [انتخاب]

  تصاویر: آبشار گنجنامه یخ زد

  آبشار گنجنامه با ۱۲ متر ارتفاع در مسیر صعود به ارتفاعات کوه الوند و در پنج کیلومتری غرب همدان کنار کتیبه‌های گنجنامه قرار دارد. این آبشار دارای آب دائمی است و در زمستان‌ها نیز در جریان است.در پی بارش‌های زمستانی چند روز اخیر و برودت هوا، آبشار گنجنامه همدان منجمد شد و جلوه زیبایی برای گردشگران ایجاد کرد.

 • امروز ۰۰:۳۴ [انتخاب]

  تصاویر: اولین دوره مسابقات هنرهای حرکتی

  اولین دوره مسابقات هنرهای حرکتی شامگاه پنجشنبه در مجموعه آدرنالین پارک تهران بین ۳۰ نفر شرکت کننده رشته هنرهای حرکتی برگزار شد.

 • امروز ۰۰:۱۶ [انتخاب]

  تصاویر: عکس های برگزیده هفته جهان

  تصاویر برگزیده هفته پیش جهان را در این قاب ببینید.

 • امروز ۰۰:۰۵ [انتخاب]

  تصاویر: بارش کم سابقه برف در کیاسر مازندران

  بارش سنگین برف با حجم بیش از یک متر از روز پنجشنبه ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰ آغاز و تا ظهر روز اول بهمن ماه موجب مسدود شدن بسیاری از راه‌های مواصلاتی در مازندران شده است. همچنین این بارش‌ها مشکلات فراونی برای ساکنین مناطق دودانگه و چهاردانگه ساری مخصوصا شهر کیاسر را در بر داشته، بطوری که با گذشت سه روز از بارش برف همچنان ترددها بسیار دشوار است و تعداد بسیاری از خودرو ها زیر برف مدفون شده‌اند و امکان حرکت ندارند همچنین کمبود تجهیزات و ماشین‌های برف روب موجب شده که افراد محلی با تراکتور و یا لودرهای شخصی سعی در مرتفع ساختن مشکلات خود باشند. ماشین آلات و تجهیزات برف روب راهداری در حال حاضر با تلاش شبانه روزی در حال بازگشایی راه‌های محورهای مواصلاتی هستند.