فرارو

«روز قبل« آمار اخبار در: جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ »روز بعد»
فیلد خبری مقدار مطلوبیت
کل اخبار ۴۴ -
تیتر ۳۸۰ کلمه (متوسط ۸٫۶۴ کلمه در هر خبر)
92
۳٬۶۳۹ نویسه (متوسط ۸۲٫۷ نویسه در هر خبر)
64
خلاصه ۲٬۰۶۵ کلمه (متوسط ۴۶٫۹۳ کلمه در هر خبر)
75
۱۸٬۳۵۵ نویسه (متوسط ۴۱۷٫۱۶ نویسه در هر خبر)
25
بدنه ۱۷٬۹۶۰ کلمه (متوسط ۴۰۸٫۱۸ کلمه در هر خبر)
51
۱۷۲٬۴۷۴ نویسه (متوسط ۳٬۹۲۰ نویسه در هر خبر)
94
تعداد کلیدواژه ۱۵۲ (متوسط ۳٫۴۵ کلیدواژه در هر خبر)
82
خبرهای عکس‌دار ۱
2
اخبار تغییر یافته ۵
71
اخبار حذف شده ۰
100
خبر بر حسب سرویس
سیاسی ۱۸ خبر
اقتصادی ۵ خبر
اجتماعی ۵ خبر
بین‌الملل ۷ خبر
فرهنگی ۴ خبر
ورزشی ۵ خبر

آخرین اخبار فرارو

 • امروز ۱۵:۳۸ [فرارو]

  علم‌الهدی: نباید از مواضع انقلابی کوتاه بیاییم

  علم‌الهدی: نباید از مواضع انقلابی کوتاه بیاییم؛ مردم ما خواسته یا ناخواسته در ریلی قرار گرفته‌اند که در حال رفتن است؛ توقف و ترمز جلوی پیشرفت را می‌‌گیرد / رئیس‌جمهور فرانسه مشاور ارشد خود را به ایران فرستاد؛ پیشنهادش این بود که ما مشکلات تحریم را حل می‌کنیم و شما کاری کنید که یمن دیگر پهپاد و موشک به سمت سعودی نفرستند و حزب الله از سوریه بیرون بیاید؛ در مقابل اسرائیل مقاومت نکنید و در عراق حشد الشعبی آمریکایی‌ها را اذیت نکند / قبول کرده‌اند که حاکم منطقه ایران است خطیب نماز جمعه حرم رضوی گفت: مردم ما چه خواسته یا ناخواسته در ریلی قرار گرفته‌اند که در حال رفتن است؛ توقف و ترمز جلوی این پیشرفت را می‌گیرد پس در هیچ بعدی از ابعاد کشور از مواضع انقلابی نباید کوتاه بیاییم.

 • امروز ۱۵:۳۴ [فرارو]

  صدیقی: دشمن می‌خواهد نسل جوان را به لجن بکشد

  صدیقی با بیان اینکه متاسفانه عده‌ای بدون توجه به محاربه بودن کارشان، ربا می‌خورند و مشکل درست می‌کنند، افزود: خداوند پاداش کسانی که با خودش معامله کنند را هزاران برابر می‌دهد.

 • امروز ۱۵:۲۹ [فرارو]

  آمریکا: ملوان ناو آبراهام لینکلن در خلیج فارس ناپدید شد

  خبرگزاری ایرنا

  آمریکا چندی پیش با هدف تنش آفرینی در خلیج فارس، ناو هواپیمابر یو. اس. اس. آبراهام لینکلن را به منطقه اعزام کرد.

 • امروز ۱۵:۲۷ [فرارو]

  جان بولتون: ایران نباید قابلیت غنی سازی داشته باشد

  وزارت خزانه‌داری آمریکا روز پنج‌شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد نام پنج فرد و هفت شرکت را به دلیل آنچه ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران خوانده شده، به فهرست اشخاص تحت تحریم خود افزوده است.

 • امروز ۱۵:۱۹ [فرارو]

  بیانیه سپاه درباره "ادعای سرنگون شدن پهپاد ایرانی"

  این تصاویر نشان خواهد داد پهپاد نیروی هوافضای سپاه پیش از ورود ناوچه آمریکایی به تنگه هرمز در حال اجرای ماموریت جاری خود در منطقه بوده و از جمله تصاویر مربوط به رصد و مراقبت از ناوچه مذکور را نیز قبل و حتی بعد از زمان مورد ادعای آمریکایی‌ها به ایستگاه خود ارسال و سالم به پایگاه خود بازگشته است.

 • امروز ۱۴:۲۸ [فرارو]

  نگاهی به فیلم "کار کثیف" آن چه که در زیر پوست شهر در حال روی دادن است

  همچنین از کلیشه تقبیح مهاجرت در این فیلم خبری نیست. مثل فیلم‌های مربوط به مهاجرت، که در غربت، ایرانی‌ها و خارجی‌ها ناتو شخص مهاجر را دوره می‌کنند و از هر راهی تیغش می‌زنند و او در هدفش شکست می‌خورد تا سختی‌ها و اشتباه بودن مهاجرت را نشان دهد. اما در کار کثیف ما با افرادی طرف هستیم که نه با دل خوش، که از سر اجبار به دنبال مهاجرت هستند. پس دلیلی ندارد که آن‌ها را با انواع و اقسام بلا‌ها در کشور دیگر ادب کرده تا درس عبرتی برای دیگران شوند.

 • امروز ۱۴:۲۷ [فرارو]

  چه کسی همسر حاکم دبی را فراری داد؟

  هیا گفته است که از دخالت های مستمر شاهزاده محمد بن سلمان و اطرافیان وی در امور خانواده و امور شخصی خودش به ستوه آمده است،

 • امروز ۱۴:۲۴ [فرارو]

  وزش باد نسبتا شدید در تهران

  طی برخی ساعات بعدازظهر امروز -بین ساعات ۱۳ تا ۱۸- غلظت آلاینده ازن افزایش می‌یابد، تصریح کرد: از این رو با توجه به افزایش موقتی غلظت آلاینده‌های ذرات معلق و ازن، به طور موقت وضعیت کیفیت هوای برخی مناطق شهر تهران در آستانه شرایط نامطلوب به ویژه برای گروه‌های حساس قرار می‌گیرد

 • امروز ۱۴:۲۲ [فرارو]

  ژاپن در مسیر یک طوفان استوایی شدید

  پیش بینی‌ها حاکیست طوفان داناس با حرکت به نواحی شمالی‌تر موجب تشکیل امواج شدید تا ارتفاع هفت متری و وقوع تندبادهای قدرتمندی در روزهای پنجشنبه و جمعه در مناطق ساحلی اوکیناوا خواهد شد. همچنین این طوفان بارش‌های سنگینی را در مناطق غربی و شرقی این استان به همراه خواهد داشت.

 • امروز ۱۴:۲۱ [فرارو]

  ترافیک سنگین کرج-چالوس/ انسداد شش محور

  رحمانی بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی نیز اظهار کرد: در طول مدت زمان شبانه روز گذشته تردد در محورهای برون شهری ۵.۵ درصد افزایش یافته است. اوج تردد ها در ساعت‌های ۱۹ تا ۲۰ و کمترین در ساعت چهار تا پنج صبح انجام شده است